Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Gotovi ste u nedelju! Kondicioni, stamina i trening tehnike odradjeni!!! ODRACEMO VAS!!!!!

  2. E a šta smo se dogovorili za neĐelju?

  3. Po 500 djunti valjda? I oko 5 da se nalazimo ovaj put?

  4. Бањавам и ја на тај фудбал, да видим шта знате;)

  5. Бањавам и ја на тај фудбал, да видим шта знате;)

    Ti Hugo moraš sa Remetom u ekipu, pošto dobro igraš, a Reme stalno gubi lololo

  6. URAAA! Evo i Huga! A realno, po 500 da damo, u 5 kod Stounhendža. Ali treba skontat' gdje da roštiljamo i kako da to ukombinujemo sa fudbalom.

  7. Ако дође Хуго, најебали сте. Таман једно појачање у летњем прелазном року, пошто нам је Деки заокупљен породичним обавезама.

  8. Ма где играм добро, то сам некада играо.. Од кад сам Пеђи показао неке форе, окачио сам копачке о клин;)

  9. Знам ја те скромне. Дадну 3 гола у 2 минута..

  10. Ма није то проблем, трчи 5 текми ако треба :)

  11. Знам ја те скромне. Дадну 3 гола у 2 минута..

    To ste navikli od nas da primate tako lololo

  12. Биће видим овде буран прелазни рок, лололо.

    ОПРАЋЕМО ВАС КО СНАЈКА ГАЋЕ и то перволом.

  13. Na našoj strani je iskustvo dobro iskombinovano sa mladošću i energijom. Dok vi samo imate mladost, izgorjećete u želji. :) Ja bar imam ove iskusne da me klepe po glavi ako se puno krenem zalijetat'.

  14. NEMATE ŠANSE, KUP JE NAŠ, LASTA PADA!!!! OBARAMO JE PRECIZNO IZ SNAJPERA, KALIBAR 50!!!

  15. Pazi da ja tebi ne uletim klizeći sa obje noge u pravcu skočnog zgloba i onemogućim te za dalje dejstvovanje.

  16. Nećeš. Dogovorili smo se da ti plaćam točeno posle tekme;)

  17. To u korijenu mijenja situaciju.

  18. Još jednom da naglasim...NEDELJA, 18:00, sastanak kod STONHENDŽA: Fudbal, štiljro i tako to. VOS - VUKAJLIJA OL STAR.

    ODKANTAĆEMO VAS!!!!

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.