Vukajlija Ol Star fudbal

  1. E ljudi, znam da smo već previše puta odlagali štilj, ali zar ne bi nama, kao vrsnim fuzbalerima, gledanje finalne utakmice trebalo da bude prioritet?

    Upravo zovem Platinija da odloži finale za ponedeljak, tako da roštilj bude u nedelju.

    Jebiga, ako opet odložimo nećemo ni održati taj roštilj nikada.
    Iskreno, puca mi baš za finale između Portugalaca i Italijana. To će biti festival padanja.

    Ostaje roštilj, nedelja, 18h Stonhendž, Ada. Ko god doš'o dobrodoš'o.

  2. finale između Portugalaca i Italijana

    Oni su u finalu? Hvala Bogu pa ne gledam fudbal...

  3. Portugalci i Švabe, moja prognoza.

  4. Aj' ljudi, kad već nemam para za roštilj da priložim, mogu da se pomučim malo više i ponesem akustaru uz ostalu opremu, pa da opletemo malo oko te vatrice posle nogometa, ako ste za.

  5. ja NE SMEM ni da pomislim kako je eli bilo bez fmn i mene.. udavili ste je, sigurna sam.
    ne brini se, elo, tu smo sledeći put :DD

  6. Akustara, obavezno.

  7. Ninka, posladoh ti poruku tamo, reaguj.

  8. agilni, majku mu, ni tri minuta ne odgleda' ovo.. al'.. jbte.. kakva je ovo muzika? prvo neki bajaga, dejan cukić, koji li je, posle nešto neidentifikovano.. će mi riknu zvučnici siroti :D

  9. ponesem akustaru uz ostalu opremu

    Odlična ideja.

    Nego moramo da vidimo šta ćemo za ćumur....i malo slaninice treba poneti da se podmaže?
    I jel treba još nešto?

    Portugalci i Švabe, moja prognoza.

    Moguće, moguće.

  10. ja NE SMEM ni da pomislim kako je eli bilo bez fmn i mene.. udavili ste je, sigurna sam.

    Kaže Ela da joj je bilo lepo....ipak je gledala svog muškarca kako se bori na suncem okupanom borilištu, a to je prizor lololo

  11. Nego moramo da vidimo šta ćemo za ćumur

    Lako je za ćumur, uzet' u prodavnici onu jednu vreću, koliko u njoj kila ima, ne znam, onu manju uzet'. A slanine valjda ima neko kući, pa da ponese malo.

  12. Bez dve vreće ćumura ništa, jer će biti dosta ljudi. A ako ostane, uvek može da se sačuva za drugi put.

  13. Može i to, bolje da pretekne nego da zafali. Dolaziš i ti Elek?

  14. Još jednom da zahvalim Bebopu što je ljudima pokazao pravi put! I da podsetim na trenutak kada je cela žgadija navalila da se pozdravi sa Elom, a ona samo mene iskulirala. Neću joj to nikada oprostiti. Dok mi ne kupi pivo. Fk Gubitnici, RASKANTAĆEMO VAS KI SVINJA VARBURG!

  15. БЕБОП ПОКАЗУЈЕ ПРАВИ ПУТ

  16. KAD ĆE VIDEO AGILNI JEBEMUSVE?

  17. Agilni de je naš video!!!21!!11!!
    TI STVAARNO OĆEŠ FRAGILNI DA BUDEŠ!!!"1!##!!!!

    Nego, jedva čekam da se ožderemo k'o svinje lololo

    A FK GUBITNIK ĆE NAJEBATI!!!!!"1##!!

  18. Od koga mi gubimo...

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.