Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Sir, yes Sir!

    Oštro, samo oštro lololo

  2. Ja ljudi ne znam oću li imati 500 kinti, iskrsli su mi nepredviđeni troškovi, koliko skrpim, donijeću.

  3. Ja imam samo za povratnu kartu za voz, jer me pederi iz fudbalskog saveza još nisu isplatili pare što mi duguju za moje verno sudjenje, nabijem ih. Ali ću da skrpim za dolazak. Ako me neko sačeka. :D

  4. Sačekaću te ja jebem te.

  5. Nalazimo se u 6 kod Stonhendža

    Valjalo bi i ranije, omrknućemo dok se sve organizuje, pripremi i ispeče, zapašće nas da jedemo taman kad navale komarci.

  6. ako vam se ovo održi još neko vreme, eto i mene da vam objasnim neke stvari, a da su konkretno vezane baš za fucu:)

  7. Ja ljudi ne znam oću li imati 500 kinti, iskrsli su mi nepredviđeni troškovi, koliko skrpim, donijeću.

    Skupićemo, skrpićemo, bitno je da dođeš....

    Valjalo bi i ranije, omrknućemo dok se sve organizuje, pripremi i ispeče, zapašće nas da jedemo taman kad navale komarci.

    Neka ostane u 6. Stićićemo sve. Samo da se ne kasni. I do 8 da bude roštilj gotov opet ima vremena.

    Ja imam samo za povratnu kartu za voz, jer me pederi iz fudbalskog saveza još nisu isplatili pare što mi duguju za moje verno sudjenje, nabijem ih. Ali ću da skrpim za dolazak. Ako me neko sačeka. :D

    Para za roštilj će biti. Neko će imati ovaj put, neko sledeći. Bitno je da dobro zablejimo. Evo Ninka će te sačekati....dogovorite se :)

    ako vam se ovo održi još neko vreme, eto i mene da vam objasnim neke stvari, a da su konkretno vezane baš za fucu:)

    Održaće se pašoni...VOS je večan...aj jedva čekam da te upoznam da se napijemo lololo

  8. E odlično onda, rešeno. Dakle, nekm jutarnjim vozom ću tek onda kući, koliko vidim. :)

  9. Oba para patika mi je sjebano. Ko hoće ofanzivnom veznom da donira rasnu igračku opremu, broj 44?

  10. Oba para patika mi je sjebano. Ko hoće ofanzivnom veznom da donira rasnu igračku opremu, broj 44?

    Imam samo jedne za fudbal....imam neke koje nisu fudbalske, ali mogu da posluže....poneću ih...

  11. Čavez, pukni mi broj u PVT da te cimnem, da se možemo čut' ako bude komplikacija.

  12. Ја долазим врв али већ имам неки ранији договор за финале Еура тако да остајем до осмице јбг па палим. Таман да уживо видим фудбалске чаробњаке лоло

  13. А ШТА МИСЛИТЕ ДА ЈА МАЛКО НАПУНИМ ЋЕВАПЕ СВОЈИМ СОКОВИМА ПА ДА БУДЕ УЈЕДНО И ПУЊЕНИ РОШТИЉ ХЕХЕХЕХЕ

  14. Samo probaj, pa ćemo kitom tvojom ćumur da raspirujemo!

    Ja ljudi ne znam oću li imati 500 kinti, iskrsli su mi nepredviđeni troškovi, koliko skrpim, donijeću.

    Nebitno, samo đido. Ako Bog da, u petak plata! \o/

  15. Који смор, финале је 1. јула. шта да радимо с том информацијом? мени се то гледа... а и пичи ми се роштиљ.

  16. Нек набави неко тв мали, па тамо негде укључите лоло.

  17. E ljudi, znam da smo već previše puta odlagali štilj, ali zar ne bi nama, kao vrsnim fuzbalerima, gledanje finalne utakmice trebalo da bude prioritet?

  18. pa premestite roštilj za prepodnevnu smenu, kad već finale nije u Australiji...

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.