Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Elek pošto ti je ovo palo na pamet imaš čast da otvoriš temu Vukajlijaško naselje :)))

  2. Након два дана би избио грађански рат јер су медатори некоме бановали постер - билборд.

    I na kućama moderatora piše "Sxto si mi obriso poster DECXKO" lololo

  3. Elek pošto ti je ovo palo na pamet imaš čast da otvoriš temu Vukajlijaško naselje :)))

    +1

  4. Ја сам шћео спротско друштво Вукајлија да отворим, и да се прогласим доживотним председником и да држим ноге на сто, ка' Црногорац. Ал' ме мрзело, ка' Црногорца.

  5. Lololo nisam vam ja baš za urbanizam. A i ima već tema Vukajlija selo ili tako nešto.

  6. Lololo nisam vam ja baš za urbanizam.

    Prvo naselje da napraviš, a onda naš grad .)

    Ја сам шћео спротско друштво Вукајлија

    Drali bi sve u šahu lolololo

  7. Da otvorim ja temu o Gradu Vukajlija?

  8. Дошао бих само да овог Елека лупим по главуџи, да се пофајтамо ко стока и онда да седнемо и онако усмрдели од зноја поцепамо гајбу пива :)

  9. Brate ja sam pička, mene bi i L0L prebio ololo
    Ali za piće možemo da se dogovorimo.

  10. Ljudi, ja moram dispalim sutra, uletela mi šljaka, ona beogradizacija, tu radim nešto, pa moram time da se bavim od ranih jutarnjih časova. Ukoliko tu nešto smuvam i uspem da se izvučem, dolazim oko 13-14h na Adu.

  11. Fudbaleri, vreme je do jaja. Vidimo se!

    UGAZIĆEMO VAS!!!12

  12. Da, sunce sija, vreme je lepo, može da se baci neka fudbalica i bleja. 12:00 Stonhendž!!!!

  13. 12 sati je..sad sam ustala :)

  14. Ma lažeš, Tračice, samo nisi smjela međ' one jebače na ledinu. :P

  15. ahahhahaha da strašni su, idem na okupljanja naoružana do zuba lolol :P

  16. jebiga, ispalio sam ko žena... Morao sam oko faksa i nekog nepriznatog ispita da se bakćem.
    Sledeći vikend ne dolazim samo ako mi asteroid iz dubokog kosmosa padne na glavu.

  17. Једва чекам да чујем прве утиске са Вукајлија Јога Бонито фудбалског мегдана.

  18. Једва чекам да чујем прве утиске са Вукајлија Јога Бонито фудбалског мегдана.

  19. kontam da će strejteri da izgube lolo

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.