Vukajlija Ol Star fudbal

  1. хахахах која глупост џони саци већ кренуо да измишљаш мркање лоло

    Nije, nije lololo
    Ima u filmu "poslednji krug u Monci" kada ona riba iz Zagreba pita Urketa "Oćemol se mrkati"

  2. Ne ova mi je najbolja do sada od svih objavljenih
    http://www.zargonaut.com/kabanica lololo

  3. Ee mrkanje jeste, stvarno.

  4. Ja definis'o palamar. Idem još štancat'.

  5. сацам поставио по славку голужи, голужа-гола дјевојка лоло и саћу за домагоја дувњака и копљара лоло

  6. Samo ne objavljuju odmah Ninka da znaš...mora se sačekati par sati....ili tako nešto...

    саћу за домагоја дувњака и копљара лоло

    Ma samo rokaj...ima da osvojimo sajt lololo

  7. Petra definisala plavicu lolololo

  8. Inače, ja sam registrovan kao

    Decxko

  9. а брате како да уђем у своје дефиниције?
    edit naso sam

  10. Postoji izraz "mrkanje", jašta. Kolko sam se samo ismijo kad sam vozeći ka Jadranskoj magistrali, blizu Aržana pročitao na tabli da se neko mjesto zove Omrčen.

  11. Ao, izdefinis'o sam par pojmova, vidjećemo oće li da ih izbace.

  12. Ninka jesi ih IZNINČIO defkama lololo

  13. а петра неверуе која посета јој се направила од јуче и затрпали је дефкама лоло

  14. а петра неверуе која посета јој се направила од јуче и затрпали је дефкама лоло

    Nikog, nikog mesec dana i onda bum, a defke koma!!!

  15. Odo malo kući, pa posle malo Vuka, malo žargo lololo

  16. meni sve obrisala jebo je Džoni u sred Beograda (figurativno, da mi Ella ne zameri)...

  17. meni sve obrisala jebo je Džoni u sred Beograda (figurativno, da mi Ella ne zameri)...

    Begisa, Bruce, Begisa. :)
    http://www.zargonaut.com/begisa

  18. i tamo, i tamo...

  19. Al' ste jebali majku na tom sajtu, pomisliće jadni ljudi da su ga konačno razradili hahahaha

  20. prekogranična saradnja, u duhu tolerancije i medunacionalnog oprosta

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.