Vukajlija Ol Star fudbal

  1. prekogranična saradnja, u duhu tolerancije i medunacionalnog oprosta

    Nisam siguran da će to naše generacije dočekati Bruce.

  2. ja sam siguran da moja generacija neće...

  3. Ni moja sigurno, a mlađi sam od tebe (pretpostavljam) bar 10-ak godina.

  4. Направите тамо Жаргонаут Ол Стар Фудбал, па да изађемо на Европску сцену! лололо

  5. Oduševljen sam, ovaj Žargonaut je kobjasn. Više sam se ismejao sad za 5 minuta tamo nego ovde u poslednjih 3 nedelje :)

  6. хахахахахаха чекај јел могуће! пајдо хахаах

  7. Niste vi normalni sunce mu jebem :)

  8. Džoni, ja ostavila komentar na tvoju "kabanicu" ali mi nije jasno: koga ja trolujem, naše ili njihove?

  9. Ma nemam pojma Nano, samo piši, lupaj, troluj, pa ako im zaživi ikada taj sajt imaće šta da vide kad pogledaju starije defke lololo

    Gonzo otvaraj profil tamo i u 7 na basket idemo.

  10. U 7 idemo na basket, a na onom sranju nema šanse da otvorim profil :)

  11. јела нана жена декијева?

  12. лоло е ало а онај акробата што је написо екипа крај малих екрана јел неки наш ил рват? одлични коментари

  13. Mislim da nije Dekijeva žena, a akrobata mora da je naš. Razmišljam da otvorim posebnu temu za ovo, da ne spemujemo fudbal.

  14. Kakva gubava ideja! Nešto kao: "Žargonaut - ili pomoć braći kroasanima da stvore, prošire i očuvaju domovinski sleng".

  15. Otvorio sam. Neka ostane ova za fucu. Kome objave defku tamo šibne link i idemo da je probijemo lololo

  16. Ovakav spem tema još nije vidjela.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.