Vukajlija Ol Star fudbal

  1. а нас неће бити довољно.. и курац
    а јесте неозбиљни, кад сам лепо реко да ће киша могли смо да померимо на суботу бар овај пут...

  2. pićemo pivo i gledati izbor za mis mokre majice

  3. Baš mi je žao što ne mogu da prisustvujem i da vam pokažem umijeće...

  4. Ajde da vidimo ko je sve za veceras:

    1. Coman
    2. FejzbukComan
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.

  5. al fayon posle 9 i tracica ce da navija! opaaaa

  6. Тако је.
    Ајде прво добровољци, да не бих морао да вас терам да играте.

  7. има поред пмфа оновна школа Мика Алас, терен с рефлекторима. Празан. само има прозора доста и паркинг иза једног гола па је зајебано да не сломимо нешто ал оно. ко га јебе лоло

  8. Где је то? Који део града?

  9. код студентског парка. рекло би се дорћол. код окретнице трола и тријескеца

  10. ја тамо нећу да играм. у аласу. а не бих ни вечерас баш, субота увече ми играмо фудбал. јеби га можемо сутра и то је то, ако се ујутру буде видело да је баш очајно време, да пада онда не мора ни да долазимо и ћао.

  11. давиде никакав ћоман ниси!

  12. ма брате није то празно тамо у аласу ту блеје ови гробари још субота увече крцато је и пијано... да ми тамо дивљају нема шансе...

  13. начи ок давиде, можда имаш резна! :)
    ЈЕБЕШ ГА СУТРА У 11 ИДЕМО НА ФУДБАЛ А АКО ПАДА КИША ИДЕМО НА ПИВО ШТО ЗНАЧИ ДА ЈЕ СВЕЈЕДНО ОЋЕ Л КИША ИЛ НЕЋЕ! НЕМОЈ ДА ВАС НИСАМ ВИДО У 11!!!!!!!

  14. шта ти је резна јебо те миш?

  15. ааа ахаха ма вееееруј ми :)
    идемо сутра па куд пукло да пукло!

  16. Могли сте заказати неки балон.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.