Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Колре пикамо на ади, ујутру у 11 недељом. Сваку недљу. И сад ће бити па ако оћеш бани.

  2. једино изгледа да ће киша у недељу...

  3. Hah, tuki.. 700 dinara mnogo za tamo-vamo i fudbal u jednom danu.. :(

  4. Da ne bude da se reklamiram, da se zna, moja je reakcija ololo. Bolje svratite na košarku :)
    http://vukajlija.com/reakcije/4483

  5. Jebiga, ja mogu tek oko 13h da budem na Adi. Dok stignem vi ćete već da se naljozgate :)

  6. Истриповао си.
    Они пре 12 неће почети диграју. Гарантујем.

  7. Ljudi opet u nedelju u 11:00 kod stonhendža.
    Buksno aj i ti dođi nemoj da si sisa.
    Ako ne dođeš na'ebo si, pošto se uskoro vrćem na Kosu da živim pa ću te išamarati kao kučkicu (bičsleping).
    Korle bani ti oko 1 komotno. Ostaviću ti moj broj u PVT-u.

  8. Čavez i ti isto.
    Bilo je do jaja prošle nedelje.

  9. ја сигурица. дивимо се у недељу

  10. Odlično Fejze, mada vremenska prognoza nas zeza. Najavili su kišurinu.
    Za sada stoji da igramo, pa ako baš bude krš vreme, onda odlažemo.

  11. ако буде крш време пијемо лолол ПОД КРОВ НА ПИВО!

  12. nedelja
    13.05.12
    Slaba kiša
    9˚C

    20˚C
    6.8 mm 6.1 m/s

  13. Dobro je. Nego za sada znam da neće moći Agilni i Reme. Iz opravdanih razloga.
    David i bvdlga bi trebalo da mogu. Čini mi se da Gonzo nešto napisa da neće moći al' ne mogu sada da se setim.
    Nadam se da će banuti još neko ko nije bio do sada. taedium_vitae, Blake Griffin, Dukka, Misticx, SiM, deky_aod ili ko sve reče. PVT-ovi poslati, ako sam nekoga preskočio piše i ovde.
    NEDELJA, 11:00 Stonhendž, Ada.

  14. Фејзбукманијак

    nedelja
    13.05.12
    Slaba kiša
    9˚C

    20˚C
    6.8 mm 6.1 m/s

    Види га метеоролог наш лолололо

  15. Bani Čače da blejakamo malo kol'ko god da nas bude :)))

  16. Kurajberu da ponovim pošto te mrzi da prelistaš par strana unazad lololo
    Ne mogu u nedelju jer ću morati da budem u redakciji. Zbog toga sam otkačio ovaj vikend i Vukajlijaški basket. Jebi ga takav je život, obaveze.

  17. Ja ću možda za sledeći vikend moći, ipak mi u nedelju tekma koju moram da sudim.
    Lepo pikanje vam želim!

  18. киша ће јебена http://www.weather2umbrella.com/sr/vremenska-prognoza-beograd/eta/11/1924284/0/meteogram да чекамо пред кретање па да видимо ако се види да ће да буде лоше онда да не идемо...

  19. Aj igramo po kisi, sto ste se usrali?
    EDIT Garantovano nece biti nikog sem nas..

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.