Vukajlija Ol Star fudbal

  1. глумим ал са страпоном лоло
    само недеља

  2. ја сам, па имаш ме на фејзбуку индијанцу :))

    E, vidi stvarno. Ja zaboravio. olololo
    EDIT: I kaze se indijanče.

  3. :)) каш ти на фудбал?

  4. Kad budem nekad u Bg-u.

  5. бани, до јаја је, можда неки дан опичимо и неки роштиљ

  6. Brate, daleko sam, stisli ispiti i tako to. Ako budem neki vikend tamo, dolazim sigurno.

  7. Де студираш, у Босни?

  8. бани, до јаја је, можда неки дан опичимо и неки роштиљ

    Ima li tamo neki prostor gde bi neki neigrač fudbala mogao biti blizu vas, a da pečem roštilj? Kad prođu ispitni rokovi možda bih se prijavio za Sunđer Boba jedne nedelje...

  9. E, Bruce, taman, znam još jednog ko bi roštiljao, a ja se dobrovoljno prijavljujem da postavim sto.

  10. A ne, ja sam visoka ali ipak amaterska liga - sa tim nekima mogu samo da šegrtujem i eventualno saznam nešto novo :)

  11. Чим се помене роштиљ, сви желе да доџу.

  12. Ma ložićemo vatru, svejedno :)

  13. Ja mogu da budem moralna podrša ili kurirska služba.

  14. Чим се помене роштиљ, сви желе да доџу.

    Pa narafski. Osim ako se ne organizujemo za neki mešoviti sport...na primer...između 4 vatre.

  15. Између четири свињске шницле.

  16. Ima li tamo neki prostor gde bi neki neigrač fudbala mogao biti blizu vas, a da pečem roštilj? Kad prođu ispitni rokovi možda bih se prijavio za Sunđer Boba jedne nedelje...

    Има матори, баш поред терена они уграђени у земљу роштиљи велики, ту можемо... мисим није баш толико близу да можеш да гледаш балфу, али ту је, фазон чим завршимо фузбал заблејимо ту

  17. Buksna će da igra između četiri vutre.

  18. Ја бих најрадије између четири дојке.

  19. Hahahahaha Agilni oplakao sam sunce ti jebem. Pao sam sa stolice. Što nisi izbacio onaj deo gde mi se vidi stomačina, smejaće mi se ljudi lololo

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.