Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Kako bre Agilni nema nijednog mog gola? :)

    Ebi ga, sledeći put ti režiraj video :P

  2. Pusite mi kurac. lololo
    Sreca vasa sto nisam u Beogradu, ne bi niko preziveo fudbal sa mnom.

  3. Šalabe, jok, sve je ovo istog dana snimano, samo smo bili na dva različita terena. Na prvom su nas pokidali (onaj teren gde su mrežice na golovima), pa smo se preselili dublje u ostrvo, da igramo između sebe :)

  4. Aha, onda je sve u redu. :)
    Pa da, kad su vas pokidali, odlučili ste da osnujete spostveni rang takmičenja. :P

  5. Ипак си ти требао да ставиш ову музику уз видео:
    http://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg
    хДД

  6. Momci svaka čast. Meni je najjači momenat negde oko 1:50 kada svi stoje sa leve strane gola, a lopta elegantno prolazi pored njih. Svi gledaju i niko se ne pomera lolo

  7. Ha ha, pa smrzli smo se kad nas je Enemi iznenadio svom tom silom utkanom u taj udarac ka golu.

  8. Snimak odlično izmontiran Agilares. Nema doduše mojih golova, ali se vidi iz ono malo vremena što sam na snimku, da imam tu tehniku koja me je oduvek i krasila lolololo

    Koliko samo ključnih momenata, od ovoga što reče Elek, preko Bebopovog cepanja Marvellousa, Gonzovog besa u očima kada golišav šutira u pravcu protivničkog gola, finta Agilnog Šanzamovom drugaru kroz noge kada je dao gol....ma da ne nabrajam. Svi lagano u Jelen Super-ligu lololololo
    Ja bi u Jagodinu, d'igram Evropu, ali i da popijem pivo sa pašom dok sam tamo.

    Muzika za pivo pogođena u glavu, a sledeći put ćemo još ozbiljnije to da snimamo, u maniru RTS-a lololo

  9. Ali ipak, svaka vam čast, volio bih da mogu doći, da vas razvalim u ispijanju piva.

    K'o što kažem svakom vanbeogradskom potencijalnom reprezentativcu Vukajlije, kad si u BG-u, ponesi opremu, u nedelju festival sporta na Adi (poneću ja i neku radžu za popodne)

  10. Ih Kurajberčino, 500 kilometara od ove moje vukojebine, a i radi se, treba ovoj Bosni posjeći drveta i drveta da ne liči na prašumu...
    Ali, ako se ukaže bilo kakva prilika, dolazim sigurno, da vam noge izlomim.

  11. Ih Kurajberčino, 500 kilometara od ove moje vukojebine, a i radi se, treba ovoj Bosni posjeći drveta i drveta da ne liči na prašumu...

    Pu majku mu....500 km i jeste daleko, ali ako se zadesiš u BG-u narednih meseci, a nedelja je, znaš gde smo.

    Ali, ako se ukaže bilo kakva prilika, dolazim sigurno, da vam noge izlomim.

    Pazi, svake nedelje smo sve spremniji i spremniji, tako da do tada, noge će nam biti od betona lololo

  12. Pazi, svake nedelje smo sve spremniji i spremniji, tako da do tada, noge će nam biti od betona lololo

    Kako igrate, ne bi me čudilo da dođete sa gipsom umesto kostobrana olololo

  13. Kako igrate, ne bi me čudilo da dođete sa gipsom umesto kostobrana olololo

    Dobro pazi, to nisu snimci iz prvih partija, 'de smo brzi i laki k'o leptiri, već na kraju kada smo overili maltene. Sva sreća ona poslednja partija nije snimana.....tu smo stajali baš potpuno u mestu :)

  14. Sva sreća ona poslednja partija nije snimana.....tu smo stajali baš potpuno u mestu :)

    Meni ipak žao što nije zabeležen dribling posle kojeg je Deki seo dole :)

  15. Meni ipak žao što nije zabeležen dribling posle kojeg je Deki seo dole :)

    Seo čovek da odmori lololo

  16. Јел могу и ја да се придружим?

  17. ахахахах до јаја Аги! на шта ја личим совом косом уствари, ау...
    углавном кључни моменти су ту, види се тај квалитет, пошаљите ово свим бољим светским скаутима...
    неидентификовани алахов ратниче можеш што да не

  18. ја сам, па имаш ме на фејзбуку индијанцу :))

  19. Хехе кад се напијете ти први глумиш жену.
    Јел се играте и другим данима или само недељом?

    едит

    што сте сви дебели, нико не личи на фудбалера. нигде фенсера и нико не брије ноге.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.