Prijava

samo da gledaju*

lololo e a mogle bi i ženke da dođu da gledaju? :D

Pa naravno, svako može da bane. Ela će banuti sa mnom, dok mi igramo fudbal može da vozi rolere i tako to, da gleda....svakako su i one dobrodošle...

Nema vajde od gledanja. Nego Džoni, nagovori ti Elu da otvori temu Odbojka na Adi. Ne mora ona pješčana.

čekajte ljudi,što bi se manifestacija održavala samo na jednom mestu?verujem da u svakom gradu ima dovoljno vukajlijajša za par timova.ja sam iz kragujevca,ako ima još neko zainteresovan da pokrenemo nešto ovako u kg-u neka se javi.

Dobro stvari za sada stoje ovako:

Sledeća subota

12:00

Mesto nalaženja još nismo dogovorili. Kada to utanačimo, bacam u prvi post i cepamo fudbalicu. Dobar odziv, mada očekujem još koga.

jebiga, da je OLD ili samo star mogao bi i ja :)))

Nego Džoni, nagovori ti Elu da otvori temu Odbojka na Adi. Ne mora ona pješčana.

Pa pazi, ako one hoće da se organizuju mi ćemo podržati...banućemo posle fudbalice da navijamo lololo

jebiga, da je OLD ili samo star mogao bi i ja :)))

Godine nisu važne. Mi matori imamo iskustvo, a još plus ovde mi je više rekreacija i okupljanje na umu, tako da koliko god ko godina ima, kako god igra, nije bitno...bitno je da se zezamo :=)

verujem da u svakom gradu ima dovoljno vukajlijajša za par timova.ja sam iz kragujevca,ako ima još neko zainteresovan da pokrenemo nešto ovako u kg-u neka se javi.

Posle možete da dođete kod nas da igrate protiv Vukajlijaške reprezentacije Beograda...da vas raskantamo lololo

Pa i nema nešto mnogo gradova, većinom su opštine, ako me razumeš...

tako nešto mi se i mota po glavi.najbolji tim iz svakog grada...nesto kao vukajlija world cup.a sto se raskantavanja tice,polako ima vremena.cuce se...:D a posle turnira svi u kafanu da se olesimo...:D

nesto kao vukajlija world cup.a sto se raskantavanja tice,polako ima vremena.cuce se...

Pa dobro mogu da garantujem da bi vas odrali u nadvlačenju konopca :)

e,pa to je vec olimpijska disciplina...:D

a posle turnira svi u kafanu da se olesimo

Ili turnir u kafani?! Pa posle možemo fudbal. A i ne moramo. :)

REME AMINUJE OVAJ DOGAĐAJ I POTVRĐUJE UČEŠĆE!

Ја ћу да дођем да палим бакље и бузгије.

Nećemo ove subote, ali sledeća je mala i već je realna.

Ja mogu 14. i 15. i 21. ne mogu 22. onda mogu i one sledeće subote, pa onda sledeće nedelje. Ako me razumeš. :)

Ja sam mislio sledeće subote (21.04.2012) u 12:00 da se nađemo na Adi kod Stounhendža, mada ako neko ima bolju ideju neka je napiše pa ćemo da razmotrimo.

Mislim da je Stounhendž taman. Na početku je Ade tako da ne moramo da se jurimo i tražimo tri dana uzevši u obzir da se uglavnom ne poznajemo međusobno.

Kad bi znao da nećete ispaliti došao bi i ja maksuz iz Broda pa da vidimo čija mama crnu vunu prede.