Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Odbranio sam penal Agilaresu!!1 YEAH! :)

    Šutirao sam ti povređen, lololo. Ipak, dobra reakcija.

    Ne znam šta se dogodilo...

    Ček da te podsetim... PET-NULA!

    EDIT: 5:0

    EDIT 2: !!!

  2. E, momci, meni je bilo lepo danas :)) Čak sam uhvatila i malo boje, za divno čudo :) Za fudbal nisam kompetentna, al' ste ovako bili zabavni :)
    Marvellous, hvala :) Sledeći put moram da organizujem neke žene da dođu, da navijamo :))

  3. У па то је озбиљна прича, игра се опасан фудбал, не би ме чудило да и сам Венгер наврати :)

    čak smo u svakom trenutku imali po jednu ekipu koja se 'ladi.

    То је права ствар, нарочито кад се игра по оваквом времену.

  4. Брз опоравак и повратак на терен, незаустављивом офанзивном везном Агиларесу жели његова шампионска екипа, уз линк:
    http://www.marijanakovacevic.com/
    И песму
    http://www.youtube.com/watch?v=VnanyCobg4g
    Ове екипе у којима сам изгубио сам потиснуо из сећања. лоло

  5. Ček da te podsetim... PET-NULA!

    Agi, ako imaš ovo na kameri, obavezno da se ubaci u klip! Da se vidi dominacija!

  6. Davide!? Zašto si nas izdao decxko? :) Gusti ideš peške sledeći put! trololo :)))
    Čak ne znam o kojoj dominaciji pričate... O.o :P

  7. Ma ako ponovo izdominiramo onako, na rukama ću ići kući :)

  8. Ima li neki klip, nogometasi?

  9. За сада само немонтиран материјал. х)

  10. Bačje imaš jedan u prvom postu...

  11. Аги, стави како дриблам, али оно кад ми нисте узели лопту. :)

  12. јооо сацам усто омлатило ме оно пиво...

  13. Можда и ја дођем следеће недеље. Наравно, ако може. :)

  14. Kako sam se ja napio ljudi moji. Šin'o onaj pelinkovac, pa 4 pive, omlatilo me sunce samo tako, doš'o kući, uzeo pare, kupio 2 bureka, ovaj mi 2 sirnice uvalio, pojeo to i zasp'o negdje oko 7, tek sad ust'o. A usput sam zasp'o u busu 2 puta, pa me budio ovaj na Zelenjaku i kasnije u Jerkoviću u 26. Zadramih ga pravo.

    Sad, što se tiče samog fudbala, moglo je bolje, mada sam bio u onoj famoznoj ekipi koja je dobila 5:0, a i kasnije smo imali 1 pobjedu. U odbrani sam solidan bio prvih pola sata, dok sam mog'o da trčim, mada me Fejz sjeb'o, 2 kontre sam trč'o za njim i crk'o. A u napadu nisam dobij'o puno lopti, pa nisam iskazao svoje neznanje i prosječan šut. Sve u svemu, nije loše. Mada, jebeš fudbal. Ono što me oduševilo su ljudi, neću da izdvajam pojedince, da se ne bi ko naljutio, ali generalno sam oduševljen. Zajebancija, opuštenost, malo tračanja, ŽENSKO U EKIPI, koje moram da iskritikujem jer nije htjela da pije pelinkovac, Ivana, sram te bilo, cigara napretek, od raznih ljudi, pa sam mog'o da se grebem, pošto sam se napio negdje pola sata poslije tekme, mog'o sam i da vas smaram, praštalo mi se jer sam pijan.

    Kada sve sumiramo, NINKA JE ZADOVOLJAN!

  15. Kada sve sumiramo, NINKA JE LORD!

    Brate, sad dok čitam ovo čujem te kako urlaš iz Jerkovića. :) Ruku na srce, i mene je malo uhvatilo.

  16. Brate, sad dok čitam ovo čujem te kako urlaš iz Jerkovića.

    Hahahaha zar se toliko derem jebem ti? Ne znam, ja sam naučio da glasno pričam, svi me ovde opominju. :)

  17. Ništa ja tu ne bih menjao. :)

  18. Bačje imaš jedan u prvom postu...

    Znam taj, nego sam mislio na snimak od juce.

  19. kupio 2 bureka, ovaj mi 2 sirnice uvalio

    To se zove burek sa sirom lolo

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.