Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Čekamo Agilnog....i saznao sam da je onaj moj surovi volej u'vaćen okom kamere...jedva čekam da vidim.

  2. Колко се даје кинте за роштиљ? Ја дајем више, дугујем вам

  3. Dogovorićemo se. Trebamo prvo skontat' koliko mesa da uzmemo i šta sve da uzmemo. Pa i za pivo treba skontat', trebaće masu piva, još kad ožednimo poslije hrane i fudbala, to će kastig bit'.

  4. ЈА УЛАЖЕМ ПЕТ СТОТИНА ДИНАЛА

  5. A ja ne mogu u nedelju da dođem imam mnogo posla. Pičku materinu.

  6. свако по 500 евентуално 600 ће бити довољно за све, ми смо правили пре једно 3 недеље и сви су давали по 500, било је довољно, мада је мало зафалило меса, при крају, ал блејали смо типа 10 сати на ади

  7. Tako, biće nas dosta, ja vjerujem preko 500 da se neće morat' davat'.

  8. Ако Гонзо не долази, биће довољно роштиља за све, за два пута, лолололо

  9. Radim u nedelju. možda dođem pre posla. ali onda ništa od fudbala. bedara

  10. Ако Гонзо не долази, биће довољно роштиља за све, за два пута, лолололо

    Ja bih rekao da je Gusti sok veća konkurencija, mada ni ti nisi daleko lololo

  11. Čuj daleko! Bebope, ne pojavljuj se bez barem dve iljade!

  12. Ja ću sebi kupiti pljesku u nekom restoranu neću ovako Blaž ce nam sve pojesti on i kad nije gladan u guzicu meće

  13. mada ni ti nisi daleko lololo

    Хаха то само да се окрене палац на друге док ја не смажем све што има на менију

    Čuj daleko! Bebope, ne pojavljuj se bez barem dve iljade!

    Шанзи, ја ћу уложити 700 динара, више од тога нема леба, јбт не радим ни ја, нит ко у мојој кући, окле ми 2000 ? Не идем ни на апсолвенцко вече

  14. ЈА МЕЋЕМ У ГУЗЦУ!

  15. Ma zaebavam se.

    Не идем ни на апсолвенцко вече

    Nisam ni ja išo. Poderao sam jedinu košulju.

  16. Ja teško da mogu da stignem na fudbal u nedelju, ali uveče na roštilj bih i mogao, samo ću da vidim da pre toga dam Fejzu pare ili nek neko plati pa ću doneti.

  17. маћори све ћемо се издоговарамо
    вољем вас све ко кер кочицу :? ? ? ;? :*?

  18. Poderao sam jedinu košulju.

    Лоло ово мора да има занимљиву причу иза себе.

  19. апсолвенцко вече

    Aj nam sad nabijajte na nos kako završavate faks :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.