Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Aj nam sad nabijajte na nos kako završavate faks :)

    Za studente manje mesa, a više nekog povrća što je dobro za memoriju lololo

  2. Velika je verovatnoća da ću doći, ali ako me nema ne čekajte me. Idem malo kod stare majke za vikend, videću da se izvučem i vratim ranije u nedelju... Ali do 2h sam sigurno na adi ako ne pre.
    Moram stići, ima dosta dugova da se naplati, lastica da se potrsi...

  3. Svak' bi da jede, niko fudbala neće. Pu.

  4. Aj nam sad nabijajte na nos kako završavate faks :)

    Немам тај осећај најискреније, моје говно од високе мед. не мож се назове факсом никако.

    Za studente manje mesa, a više nekog povrća što je dobro za memoriju lolol

    Лоло јебеш меморију, кељ је добар за квалитет сперматозоида.

  5. кељ је добар за квалитет сперматозоида.

    Mi Vukajlijaši i bez kelja po defoltu sigurno imamo ozbiljan kvalitet....kacmo rasni.

  6. Ajmo klip...

    Mislim da će Fk Lasta ovaj vikend biti oslabljena za Inzagija

  7. Nešto mnogo ljudi ne može da dođe, a Agilni je povređen. Nema ni Mustafe na golu.....ni Šanzam ne može. Nači Bebop, ja i Ninka samo....betonski zid ispred našeg gola lololo

  8. Nači igra se na 0 0, dok druga ekipa ne capi na suncu

  9. ma ja ću da dođem. boli me patka, ići ću smrdljiv na posao.

  10. Svi na gol i samo ispucavaj! Taktika Zvezde '91.

  11. Đoni će morati da igra Drogbu.

    Ajmo KLIP!

  12. Nešto mnogo ljudi ne može da dođe, a Agilni je povređen. Nema ni Mustafe na golu.....ni Šanzam ne može. Nači Bebop, ja i Ninka samo....betonski zid ispred našeg gola lololo

    http://www.youtube.com/watch?v=YKUOB8MN4Kc

  13. Деки, страдаће твоје цеванице.

  14. U meso Bebope! U meso!

  15. Đoni će morati da igra Drogbu.

    Sva sreća pa su protivnici demoralisani i potpuno bez trunke samopouzdanja lololo

    Деки, страдаће твоје цеванице.

    Čim pređu pola, odma' po nogama lololo

  16. A odakle Burnsa izvadi hahahahahahahha

  17. Деки, страдаће твоје цеванице.

    Ko mi bude dirao cevanice otkriće zašto me zovu Pepe kostolomac. Besciljno driblanje i vizija vrste zabijanje glave u beton nije ono što najbolje radim... :)

  18. Лол, можда си костоломац у својој категорији, али средња и супер тешка.......

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.