Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Па сврати

    Pa svratiću.

  2. Камерман је у првом делу био Џони, после не знам ко је снимао.
    А стоје са стране јер у том невероватном, такорећи космичком, свемирском фудбалу врло брзо долази до замора, и онда јбг, мора се одморити да не би дошло до колаборирања, да тако кажем. А и било нас је 15-ак, сувише за само две екипе. х)

  3. Pa svratiću.

    Па добро! х)

  4. Realno dođite, nećemo vas pojes', evo, bila je Forget, pa joj nije ništa bilo. :)

  5. Хехехехе а није ти данас рођендан? Ју, помешах онда.

  6. Ај' ја ћу имати на уму. Јавите ако играте јопет сад.

  7. Играмо у недељу опет, у 11 се налазимо код камечиЧа. х)

  8. Е, свако поштовање за господина који има мараму око главе, не знам ни ко је, али на сваком снимку има неке покрете а-ла-Фреди-Меркјури :)

  9. Ај' ја ћу имати на уму. Јавите ако играте јопет сад.

    Nema da imaš na umu, nego da dođeš. :) A igra se, standardno, nedelja, 11 sati, nalazimo se kod stounhendža na Adi. Valjda.

  10. зашто камерман стоји са стране а не игра??? јел ме зајебаваш, па да би снимао утакмицу, зашто стоји можеш мислити... зато што је сатурн и 4. кварталу наталног трансверзалног хоризонта и зато што је тог дана слава општине бујановац??!

    а иначе у рилејтеду имаш клип стари, и ту имаш ко је ко у коментарима али фале неки који нису били тада ту а на овом клипу јесу

    ја сам смараму и четник сам, ал сам се ошишо пре који дан и сад имам фегетскију варијанту, риспект и теби наравно

  11. Da, Forget je bila i sad neće više...
    Šalim se, najverovatnije neću doći sad u nedelju, ali onu tamo verovatno da :)

  12. зашто камерман стоји са стране а не игра??? јел ме зајебаваш, па да би снимао утакмицу, зашто стоји можеш мислити...

    Не грудвај се са мном, питам јер ми се учинило да махом снима један чо'ек.

  13. не сери да си се ошишо?

  14. forget-me-not
    Da, Forget je bila i sad neće više...
    Šalim se, najverovatnije neću doći sad u nedelju, ali onu tamo verovatno da :)

    Daj, malo propagande, bilo odlično, slomila sam nogu pa neću da dođem, ali stvarno su fantastični momci, tako nešto. Za šta te plaćamo... :)

  15. Kakvo objašnjavanje počinje na 4:10. Čisto da se vidi delić magije koju čuvamo za ozbiljnije protivnike. :D

  16. стварно фејснетино, моро сам, почела да ми се формира јашарка, и боље ми вако

    е месалина па немамо баш толке балерине да само снимају :)

  17. Meni je Forget delovala na one dve fotke potpuno nezainteresovano...nit' zastavice, nit' šala, nit' mokre majice...

  18. Meni je Forget delovala na one dve fotke potpuno nezainteresovano...nit' zastavice, nit' šala, nit' mokre majice...

    Нато, велики терет си управо набацила себи на плећа.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.