Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Хахаха! Па једино тако, не верујем да је дресова с његовим именом било у продаји. :Д Е, а ко је то у дресу Фенербахчеа?

  2. О комеееее је то данас рођендан, да си ми жив и здрав Нинка :)

  3. Srecan rodjendan Blaze

  4. Хахаха! Па једино тако, не верујем да је дресова с његовим именом било у продаји. :Д Е, а ко је то у дресу Фенербахчеа?

    U dresu Fenera, Agilni. :D Vidiš kako je agilan. :)

    О комеееее је то данас рођендан, да си ми жив и здрав Нинка :)

    Hvala, hvala.

  5. Srecan rodjendan Blaze

    Мени је у суботу брате :)

  6. Srećan rođendan Ninkacxa.

  7. Nek je sa srecom Ninka, i da ti bolje krene posao prodaje vekovnih ognjista! :*

  8. se "ajmo Remenski" čulo jedno 15 puta. :

    матори па ја те бордим, ипак смо исти тим :)9

    иначе на 3:05 снимите како нинка одради шпринт, па се после подсмевајте Нинкари и причајте како уме само с флајком члолол

    клип кул, Ђонијева изјава најбољи део, и Ђонијев волеј.

    И наравно, пошто сам нарцис, секси ми стоји нотингемов дрес лолол

  9. Ninka odradi sprint, ali nigde lopte nema :)

    Srećan rođendan Nindžo :))

  10. Ma troluje vas lik, nije mi rođendan. :D A onaj šprint je bio klasičan bekovski, samo je falila jedna duga lopta da završimo akciju. Ali jebiga, plejmejkeru je lopta oduzeta prije nego što smo uspjeli da realizujemo uvježbanu akciju. :)

  11. Nema veze, srecan tebi rodjendan pa kad bude.

  12. матори па ја те бордим, ипак смо исти тим :)

    Фејз менаџерише у стилу Алекса Фергусона. За следећи пут неку тактику да нам спремиш! лоолол

  13. матори па ја и ти нисмо исти тим ллоло ни у ком случају :Д

  14. Како нисмо, есмо играли ову где се дерњаш заједно?
    После за турнир ме Џони бирао у њихов тим, ал с обзиром да то нико не помиње, ја сам изгледа слободан играч... :(
    лололо

  15. Ja se nadam da ću imat' malo više kondicije nego prošli put, istrčah 2-3 kontre i nisam nikud mog'o.

  16. клип кул, Ђонијева изјава најбољи део, и Ђонијев волеј.

    "Čak ušao u loptu" i taman kad sam ušao u loptu, izađem da snimam i nema one akcije mene i Marvela kad smo dali gol posle Fejzovog auta iz prevare :)

  17. Što volim da snajperišem ovu temu...Moram da vas vidim uživo :)

  18. Па сврати, биће још жена, ширимо клуб навијачица полако. хД

  19. Е, кул сте :)
    Чекај само да поватам ко је ко. Ко је камерман уопште? И зашто стоји са стране као пизда и не игра?

  20. ne stoji, nego kad on igra nema snimka - uzak im objektiv :)))

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.