Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Што се мене тиче роштиљ може да се одлаже јер ја свакако не могу да останем на њ'.

  2. Džoni, baci drugi spot u prvi post :-)

    Evo odma'

  3. E, Džoni, ne mogu da dođem sad u nedelju, ali vidim da će biti žena, tako da svakako povedi Elu :)

  4. Јебеш роштиљ, долазе чке.
    ВУФ ВУФф

  5. Dobro, ako bude 'tela povešću je. A roštilj bi ja odložio, jer fali ipak ljudi....

  6. Agilni jel nosiš kameru opet?
    Da snimamo sada profi :)

  7. Јбт, најзад сам се сетио одакле знам Давида...
    http://www.youtube.com/watch?v=lMLnDuzgkjo
    х)) Лијепо певаш, Даки! х))

  8. ололо невера! ал скратио сам косу пре неки дан сацам пристојнији

  9. Хаха, добро је да сам се сетио док ми није избледело сећање на твоје дугокосо издање! лоло

  10. Stan' bre Davide, jesi ono baš se ošišao puno ili samo malo štricno kosu?

  11. Када сутра играте? :)
    Ја пре пола седам увече нећу стићи. Ајд' гледајте да почнете око 18х. :)

  12. нисам скроз и даље мож се каже да је дуга коса, само је сад онако фенсија

    едит: е да неможемо више у 11, ево сад има 33 степена

  13. Pa pazi, aj ovaj put opet u 11:00, da ne menjamo sada, dan pre, a tamo se dogovaramo hoćemo ranije da igramo ili da pomerimo za predveče...

  14. Ne moze u 11, nema tog Boga. Neko poput mene, sto putuje duze od pola sata, triput ce se preznojiti u ovim busevima. Da se nadjemo oko 5, najbolje bi bilo.

  15. 6 јеботе, ако се већ налазите касно да могу и ја да дођем.

  16. ljudi nemo da ste pajvančiks, sutra u 11 na adi da ste se nacrtali, umereno je oblačno bla bla, ako bude bilo neprihvatljivo za fuzbalicu, onda nećemo digramo, sedećemo u hladu i vijati pičoke, na foru "E ja na vukajliju sedamdesosmi od 30 iljada aktivnih članova, ja sam mnogo smešan lik" i to e to

  17. Jeste ludi vi, ču u 11. Ja sam danas cijeli dan po gradu bio, to je kastig, ne može da se diše, a ne da se igra. Ako bude u 11, ja neću doć'. Plus što duvamo večeras, neću moć' ni da ustanem.

  18. Дај да се једном договоримо као људи, иако смо Срби.

  19. Dobar deo ljudi je protiv kvarcovanja u 11, jebote, zar je tesko pomeriti za predvece? Nek bude u 5 ili 6 kada se smiri vrelina, nece se istrcati tri napada, vec ce biti neophodan sanitet za pola igraca. Nemojte da se zajebavamo.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.