Vukajlija Ol Star fudbal

  1. E da, ja ću direkt na terene da dođem. Pošto sa ispita izlazim malo pre šest. :) Čisto da znate.

  2. А пичке неке, ништа?

  3. kad se nalazite,mrzi me da čitam...

  4. У ШЕС ТРАЈКО

  5. А пичке неке, ништа?

    Опусти се бре, ће да нађемо нешто. Онолка Ада а ми би још са стране да доводимо... Нема се капацитета бре!
    У 6 Трачице.

  6. Е бгате ја мис да нећу доћи, имам дучим и паклено је фазон боли ме све од врућине, па ви видите дал вас има да се не цимате за џабе

  7. Čuo sam se sada i sa Dekijiem...neće moći da dođe....bio je danas na Adi jer nije pročitao da se nalazimo u 6, a popodne ne može....ja čekam još uvek dal ću moći da izbegnem neke obaveze tipa porodične .)

  8. I ja otkazujem, sinoć smo se prepili i preduvali, ust'o sam maloprije, nije mi do života, a ne do fudbala. Jebem ti sve.

  9. Ajde bre pušite ga, ko onda ide?

  10. Как' неће, фејз, реме, чак, давид, марвељ, џони, деки, чаков ортак, ти, ја, таман 10.

    Њињка и Давид прецртани, овај којем се обраћам са ти је БеБоп. Тако да 9. :Р Тајт, вери тајт. х)

    ЕДИТ Фак, и Деки је отпао...

  11. Ti, Fejs i ja. Ajd' onda na vopsa u Šindru. Lolo

  12. E ipak fudbal, vidim da nas ima. Igramo viktorije, lolo. :) Povedite nekoga jeboga.

  13. Ajd ništa onda bataljujemo... idemo na pivo onda u 7 ako oćete.

  14. jebote, a bajs? :/
    aj mi ga doteraj lol :D

  15. koe ste pičke
    kad ja rešim da dođem vi ga tupite
    murš

  16. Da si sise obećala, stisli bi se nekako da dođemo.

  17. Mene i Zokija Munje nema uveče. Nemate loptu, lololo.

    Имамо лопту, пошто не знам да ли се сећате ал смо играли са МОЈОМ лоптом прошли пут док су твоју Аги котрљали они аматери са стране јер НИЈЕ ни за курац лололо

    И ајд да играмо немој да сте идијоти!

  18. Ајде Нинка, Давиде, стисните се, таман нам толико људи фали :Р

  19. Picke ne budite picke, ja ceo dan cekam ovo! Dolazim i igramo i nemoj da ponesem palicu da vas razbudacim!

  20. Ajde odlučite se i javite ovde koliko nas igra do 4. Da znam šta da javljam ortaku, i da zna Kristina da li da dolazi i da dovozim bajs.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.