Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Ajde da se sklopimo makar za toliko, pravi listu, agilni!!

    Može li ranije jer Dejanče može ranije da dođe, a neće ako se fudbal ne igra. Ajde stvarno da iskombinujemo.

  2. Možda i ja dođem ako se skupimo za jednu ekipu. Odemo na one prve terene i dominiramo za nedavno preminuli VOS

  3. Prosto mi nestvarno deluje kako su ljudi komotno sa'ranili VOS. Ali šta'š. Sve ubedljivo najbolje svima koje sam upoznao, pa ako se nekad negde sretnemo, sretnemo.

  4. Šta ćemo ljudi, je l' se nalazimo na pivu?

  5. Za fudbal nas nema, tako da neću neko ko dolazi zbog fudbala da se dovlači do Ade kada ga neće biti.

    Blejaće se i za sada nas ima šestoro. Evo i Gusti je sada potvrdio da će doći. Može da se ponese lopta za basket svakako.

    ZBOG NEMOGUĆNOSTI DA SE SKUPIMO ZA FUDBAL SUTRA SE NALAZIMO NA ADI DA POPIJEMO PIVU ILI U SLUČAJU ARLOVSKOG DA ŽELI DA DOĐE ARONIJU. MOŽDA NEKI BASKET AKO NAS BUDE 18h VOS KLUPICA

    01, Deki
    02. Džoni
    03. Čakec
    04. Gusti Sok
    05. BLZ
    06. Agilni
    07. Zoki Munja

  6. a gde je vos klupica?

    Tačno pre nego što stigneš kod onih velikih travnatih terena, sa leve je strane.

  7. Ja basket ne igram. Ko ustane za basket, dok ja pijem pivo, slomiću mu noge.

  8. čudno ,rakoč ne igra basket

  9. Agilni je l' dolaziš na pivo?

  10. Ne, dolazim samo ako nas ima da odigramo na male goliće. Zoki i ja smo u tom fazonu. Ako nema fudbalice, pijemo pivo i gledamo dbalfu ispred plazme kod mene, jelte.

  11. Ajde igramo na male goliće.

  12. Igra se na male goliće

    18:00, tereni kod golf terena

    01, Deki
    02. Džoni
    03. Gusti Sok
    04. BLZ
    05. Agilni
    06. Zoki Munja

  13. Ipak ne dolazim, smrdim ko vo i sedim gajbi, mrzi me da se cimam :)

  14. Ja mogu da dodjem da igramo ali oko 3, 4 kasnije ne mogu.

  15. E ljudi evo ovako, aj ne nalazimo se uopšte i to je to.

    NEMA NAS DOVOLJNO NI ZA MALE GOLIĆE, NI ZA BASKET NI ZA PIVO! DANAS NEMA NALAŽENJA NA ADI. VOS JE UMREO

  16. PA JA TO PRIČAM, PONESITE LOPTU ZA SVAKI SLUČAJ! BIĆE NAS ZA 3 NA 3

  17. Dolazim i ja ako se igra nogomet

  18. Ma jok, neću ni ja da se cimam. Gotovo je.

  19. odo prodam pehar u staro gvožđe

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.