Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Ček da prebacim i na ovu stranu.

    NE NALAZIMO SE DANAS - VOS JE UMREO

  2. ima nas dovoljno
    01, Deki
    02. Džoni
    03. Gusti Sok
    04. BLZ
    05. Agilni
    06. Zoki Munja
    07. Raja

  3. Džoni, brate, tako sam te zgotivio, nemoj da me razočaravaš. Dođi, bitno je da dođe nas što više, i da se ima lopte, pa ćemo videti hoćemo li igrati ili ne.

  4. nije ni planirao da dođe, nisam ni ja, nije ni agilni ni gusti, blz ne budi glup decxko

  5. Pišite mene ako se igra fudbal neki.

  6. Jebeš mali fudbal. Ljudi cimanje je. Dolazimo svi iz različitih krajeva, cimamo se i faktički se gubi skoro ceo dan. Pre je bilo drugačije, ne gubi se, nego nas dođe 15 i više, igramo fudbal, pijemo pivo, zezamo se i to. Sada je preko cele nedelje cimanje, moljakanje da se dođe i ubija u pojam.

    Bilo je lepo dok je trajalo. Pokušaćemo s vremena na vreme, tipa jednom mesečno da se organizujemo ako je moguće, ali više ne ide ovako.

    Ja danas ne dolazim, vi ako se nešto organizujete, onda odradite to, jebiga samo
    odlažemo neminovno i to vrlo loše odlažemo.

    Biće nekih akcija, okupljanja ponekad, tema ostaje otvorena, ali VOS je umreo 100%.

  7. стварно једна туга велика. закључај тему и замоли кајзена да је избрише скроз да је не гледам тужно ми јеботе кад читам неке постове сада кад је умро вос

  8. Da, podsećam na tog lika.

  9. Znao sam da će Džoni da ispali.

  10. Slobo cimaj Acu pa da palimo kod Toma na blejaž, pozz

  11. ima nas dovoljno
    01, Deki
    02. Gusti Sok
    03. BLZ
    04. Agilni
    05. Zoki Munja
    06. Raja

    18:00 NEDELJA!

  12. blz dečko odjebi bre jesi li normalan idi zamisli neke drugare pa sa njima igraj fudbal dečko uništio si vos

  13. Na prvim terenima uvek ima ljudi. Sledeće nedelje se okupimo za jednu ekipu i pikamo

  14. ma napušite mi se kurca, k'o deca neka. da bog da ne igrali fudbal više

  15. hahahahhahhahahaha

  16. Ja idem svakako na adu sa još jednim i nosim opremu... biću u 6 na terenu. Ko dođe, super, ako ne, opet mi se jebe, idem na pivo.

  17. Saće Džoni da se istripuje i da zaključa temu. Jer smatra da je tema njegova i da to što je moderator mu daje za pravo da je zaključava. Kao što svojata ideju i ostvarivanje bivstvovanja ovog druženja. Loš potez u najavi.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.