Vukajlija Ol Star fudbal

  1. hahahhhaah kakvi "medju nama je gotovo" momenti

  2. Odaberite blz defku neku vidite kako se guzi nije u redu.

  3. кои је овај лик?

    Iz gospodara prstenova glava neka. Uglavnom lik je konstantno plakao i kukao kako mu je mrtav sin, malo falilo da ga spali a ovaj bio stondiran od stomaklije i trave sa Medaka 2.

    EDIT: Ništa ružno Džoni slikom nisam mislio. Elem izbegavao sam da kenjam na temi jerbo nemam staž ni na sajtu a ni na vosu pa eto iz rispekta nekog. Moglo je ovo i bez loka i sa više strpljenja na kraju no dobro, neću da kenjam ali prava šteta.

  4. Ironični ne budi Jova Radovanović.

  5. Aj još jednom pre zaključavanja, nismo se ništa dogovorili, dakle ne cimajte se na Adu.

    S vremena na vreme ćemo probati da organizujemo neko viđanje, možda čak i neki fudbal, ali ovo svake nedelje da po celu nedelju stoji spisak, a da se nakupi po 6, 7 ljudi je smešno.

    Pre bre nije ni trebao spisak, a dođe nas 15, ovako napišeš spisak u ponedeljak, a troje se prijavi iz zajebavanja, a petoro napiše 78, 3% i tako neke munje. To više nije to. Kad ima neko neku ideju da se nađemo i odigramo fudbal neki ili na pivo, neka mi pošalje PVT pa ću otovoriti ovu temu za dogovor, ovako više nema smisla.

  6. Inače ukoliko neko želi da se bavi organizacijom i misli da može ovo ovako ili u nekom drugom obliku da postoji, neka mi pošalje PVT i ja otključavam odmah, pa neka preuzme odavde.

  7. Tema se otključava. Od sada pa nadalje će Fejzbukmanijak stari VOS-lija, da malo vodi ovo.

  8. ТАКОЕ СИСЕ ЈЕБАЋЕМО ТРОМЗОА И ИГРАЋЕМО ФУЗБАЛА !!! НЕ ДАНАС АЛ СЛЕДЕЋЕ НЕДЕЉЕ СИГУРНО.

  9. Duvajte ga, idem da brckam noge u plicaku.

    I neka neko sledeci put upotrebi telefon kada se otkazuje, sasvim slucajno sam pogledao u temu.

  10. ЈЕБОТЕ ЏОНИ ТЕО СИ ЈЕДНУ ОД ДВЕ ТЕМЕ НА КОЈИМА УЧЕСТВУЈЕМ ДА МИ ЗАКЉУЧАШ ДЕ ЋЕ ТИ ДУША
    ИНАЧЕ ИМА ЛИ КО КОЛЕНО ЛАСТИШ? ТРЕБА МИ ХИТНО :'(

  11. Pokrenucu novu temu, svoju temu!

  12. Покрени тему за фудбал на мале голиће јер му се овде не указује довољно штовања! :Р

  13. Fejse, očekujem uspeh kod tebe kao kod vučića.

  14. Živ sam, iako je to bilo upitno danas. Imao sam zdravstvenih problema, nebitno kakvih, i ceo dan sam se oko toga cimao. Bila je viša sila što se tiče dolaska

  15. lažeš gusti.

  16. To, gusti zato što si mator, stigle godine, jbg.

  17. Fejzbuče, javi se. Nemoj da delam.

  18. Imam zdravstvenih problema, ne mogu da dođem.

  19. Oče neko na kupanje u nedelju?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.