PRONAĐENO ZLATNO JAJO! Naš'o ga - mdfkaa sin s' Marsa ('bem ga u nadimak, lolo)

  1. Ма ложи вас чо'ек. Нема јајова. :Р

  2. Koliko % jajoa je u Jovicicevim temama? A? A? A?

  3. I nije mi nešto primamljivo da čeprkam po forumu i tražim kostićeva jaja...

  4. cekaj recimo editovo si post od pre 2 godine na kom si ti nesto rekao i stavio jaje i sad ja treba to da nadjem XDD

  5. Opljačkaše ovaj narod.

  6. Boske, nije na mojim postovima i nije toliko zakopano. :)

    Jedan je našao 6 jaja, dvojica po pet, jedan 4, jedan 2, jedan jedno. Vidite da nije toliko teško. :)

  7. Kad ljudi nemaju pametnija posla...

  8. Jedan je našao 6 jaja, dvojica po pet, jedan 4, jedan 2, jedan jedno.

    http://thechive.files.wordpress.com/2010/01/animated-gifs-01.gif?w=300&h=225

  9. Pih, ko će listati tolike strane u potrazi za jajcetom.

  10. Jedan 7, drugi 6, itd, itd... :)

    Samo nastavite, prvi koji skupi svih 10 je pobedio. :)

    Ja sada moram da idem, neću biti tu neka 2-3 sata. Ali ne brinite, videću ko je prvi skupio.

  11. Opljačkaše ovaj narod.

    +1=2

  12. Stefan Kostić
    Ja sada moram da idem, neću biti tu neka 2-3 sata. Ali ne brinite, videću ko je prvi skupio.

    Ovo nije u redu, treba da sve vreme budeš tu. Zamisli sledeću situaciju: osoba ti napiše da je pronašla, lupam sad, 6 jaja, drugi ti, nakon te osobe, napiše da je pronašao sva, onda prva osoba pronađe sve i pošto nisi tu samo edituje post i on je pobedio.

  13. Stefanu edituje post? Pekki to da si za mene rekao pa ajde, ali Stefanu? :)))

  14. Zamisli sledeću situaciju: osoba ti napiše da je pronašla, lupam sad, 6 jaja, drugi ti, nakon te osobe, napiše da je pronašao sva, onda prva osoba pronađe sve i pošto nisi tu samo edituje post i on je pobedio.

    ili napises samo "nasao sam sva jaja" a uopste i ne trazis lolol

  15. Ovo nije u redu, treba da sve vreme budeš tu. Zamisli sledeću situaciju: osoba ti napiše da je pronašla, lupam sad, 6 jaja, drugi ti, nakon te osobe, napiše da je pronašao sva, onda prva osoba pronađe sve i pošto nisi tu samo edituje post i on je pobedio.

    Kakvo davanje ideja.

  16. Bruce

    Stefanu edituje post? Pekki to da si za mene rekao pa ajde, ali Stefanu? :)))

    Pa svi znamo da je on tu 25h dnevno i sad kad je najviše potrebno ga neće biti :) A i kako on može da zna da li je neko editovao?

  17. Да тражим Костићева јаја по форуму ? Дај уозбиљите се.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.