Prijava

BSBSBSBSBSBSBSBSBSBBSBSBSBSBSBSBSBSBSBBSBSBSBSBSBSBSBSBSBSBSBS

kako čudan neki zvuk se stvara....

Racionalno si resio problem transporta. Odlicno!

A kako otac i majka da ucestvuju u samom vaspitanju ako se takve krimi ideologije guraju kao primer ostalima? Jesi li ti mozda deo onih 0.0001% klinaca koji su slusali samo roditelje za vreme detinjstva bez nekog otpora?
Zaboravljamo da ti klinci (kao i svi ostali klinci od kada je covecanstva) imaju vise od jednog izvora informacija. Sad imaju razne medije koji plasiraju pricu poput te u pesmama BS. Mislis li da taj klinac razmislja kao mlad covek od 20 god?
A zasto je pusten fraj na net? Niko ne kupuje studijsku opremu, trosi studijsko vreme i svoje vreme na snimanju pesama ako za to ne ocekuje novac.
Hoces da kazes da su oni pokupovali silne (ne jeftine) komponente za studio samo da bi pustali to na net koji je isto placen novcem i time nista ne zaradjivali?

Cekaj, ti hoces da kazes da politicaru moraju biti idealisti?
Ako neko nije sposoban samom sebi da obezbedi dobar zivot onda taj jos manje moze da misli o tudjem boljitku.
Sramno je sto se posao dobija stranackom linijom ali glupo bi bilo glumiti antilopu u jezeru sa krokodilima ako vec ne moras. Mozes jednostavno napraviti svoju stranku i okusati se na izborima a kada prodjes izbore i dobijes neku funkciju onda da upotrebis svoj razum kao alatku za rad na takvom mestu, ko ti brani uopste?
Svi bi da odlucuju a niko nece da se cima i da bude odgovoran.

Osnuj stranku pa pokusaj nesto. Nemoj cekati da neko drugi uleti u sadasnju grupu medjusobnih kucnih prijatelja sa razlicitim kapama i da napravi red u haosu.

Ako nisi sposoban da ubiras profi od svog biznisa onda ne treba da ga vodis jer svrha biznisa nije samo u radu nego i u borbi za profit.
Nije bitno hoce li tada postojati nova ili robna razmena, vazno je da si iskoristio svoje potencijale i namirio svoje potrebe.

To sa pukim prezivljavanjem je nastalo od palamudera koji su pecenim prasetom dobili posao od cije plate su placani u "ono vreme" turisticki aranzami i plate JAT-ovih radnika bez razmisljanja o buducnosti.

Da svako gleda posteno da zaradi i razmislja o necemu drugome osim svoje prdare onda ne bi bilo toliko lopova i prevaranata. Ne padaju jabuke ispod kruske a ni bagra ne dolazi sa Marsa nego iz naroda.

EDIT: Sad tek videh tvoj post.
Nisam uclanjen nigde jer nisam idealista kakav njima treba a i necu nekome da lizem dupe za zaposlenje.
Jednostavno, razmisljam od posledicama nekih praznih ideologija.

A vuk vuku nikad čovek jer ne menja ćud!

Глупљу тему не виђех одавно.

Глупљу тему не виђех одавно.

Кога брига?

a, tu mi je puška...zabrinuo sam se da mi je neko nije ukrao

ja volim onu njihovu alal vera

ja samo da odgovorim Davidu....

Ocu, za Dveri...

Nese, ti to sto pricas veze nema sa zivotom...napravi partiju, bs promovise kriminal, ako ne umes da ubiras profit, palamudjenje je da niko dinara nema...

to veze nema sa zivotom...pojma nemam koliko imas godina, gde zivis i kako zivis...al ovo sto ti pricas veze nema sa zivotom...

pa da li ti znas koliko treba para da se napravi partija?

ti verujes da je tu dovoljna samo volja?

skupis neke potpise i eto ga?

nemam vise reci...

Naš narod ima naziv za takve što umeju jedino da kenjaju kako mogu a ustvari ne mogu a taj naziv je "kilavci".
Ako imaš dovoljna jaku ideju, ne postoji prepreka za tebe.
A ako nemaš onda je dosta kenjati ko i svi ostali za svaku vlast i sve moguće što su propustili ili ne mogu da urade.

A sta si ti uradio majke ti?

posto znas da seres i da pricas drugom da je kilavac, sta si uradio?

alo bre, moj ortak Mirko Rimac Popovic, imenom i prezimenom, napravio partiju..pre 10 godina..prodao 3 svoja stana..i nista...nista, zato sto nije hteo da prodaje dupe tajkunima...zato sto ako nemas finansijera da ti gura milione mozes da ga duvas..a ako imas opet mozes da ga duvas, njemu..

ej bre deckonja, moja snajka radi u Laser Printu, Ceda kod njih stampa brosure i novine i ova govna sto deli na ulici...

daje dnevno od 5 do 10 iljada evra samo na stampu...da li ti znas koliko je to para?

o cemu ti pricas i koliko godina imas leba ti?

Нема смисла за даљом расправом, кад је Јавио све објаснио. А и Циклон.

Ви "пљувачи" сте превише отишли у тему о погрешним стварима и заборавили сте да они праве МУЗИКУ. Јеби га, не вреди се расправљати са људима, који готиве и највеће срање које долази са запада, а оспорава квалитет и нечег најбољег што Србија има. Фазон: Ђоковић је курац! Домаћи филмови су срање! БС ложи жгадију да прода цедеове! И тако даље.

Неш зајебава, видиш да тролује...

Значи Двери ипак прелазе цензус , разочарање...а што се тиче БС , последњих дана их доста слушам , имају више добрих песама него што сам ја контао , ићу и на церт ако бог да.А Шкабо ми је и даље дијабола од човека , не могу да га зготивим али има прилично добру соло каријеру , фине песмице.

Možda nisam ništa ali i dalje ne kukam na sva usta i što je najvažnije, ne prodajem svoju kuknjavu klincima.

Ako nisi znao, kampanje se ne finansiraju iz svog džepa.
A taj tvoj ortak da je imao dobru priču i da je bio promućuran toliko da utuvi svojim članovima da i oni moraju neku kintu da imaju, došao bi donekle.

da, da, da...sad cu je tebi da prodam pricu pa ces ti da prodas stan da bi finansirao partiju..aha..

i niko ne kuka...al ni ne zabija glavu u pesak kao noj i ponavlja naucene fraze...to vas drug tito, ne vas, nego vase matorce, naucio da cutite i da nikad ne podignete glas..matorce a oni preneli na vas..

pa vam je sad sve super i kad nije, jer jebote, moze da bude gore..

a jel moze bolje?

ponavlja naucene fraze

Evo fabule BS tekstova

evo RESENJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Alal vera- pjesma IV-5 MSŠ "Hasan Kikić" Gradačac, BiH.. :)

Što će reći mog razreda, još dok sam bio srednja škola. :)