Prijava

Ovde mozete napisati kako je protekao vas prvi cet kada ste dosli na Vukajliju.Mnogi od nas imaju zanimiljive price.
Recimo ja se secam kad sam dosla prvi put na cet da sam svima njima na cetu rekla da bi trebalo da ih bude sramta sto su tako prosti i vulgarni,a i taj dan je bio pretrpan vulgarnim definicijama i nigde mogla da se iskopa normalna.
Kurd se naljutio i rekao mi je da i previse moralisem za jenog sismisa koji ima sise(tad mi je bio taj avatar) i ja sam njemu rekla da moj sismis ima sise ali da se na tim sisama ne vide bradavice sto znaci da je moj sismis odeven tj. sise pokrivene.kad su videli da se ja ne salim poceli su lepo da se ophode prema meni.:)))))))

onomad na vukajliji behu šautboxevi. pa nestadoše. onda dođe čet, i sećam se kad je došao da sam se mrštio i nisam ga odobravao govoreći da će tako ljudi umesto da definišu, blejati na nekom tamo četu i smarati :)
naravno, bio sam iskusno i suptilno iskuliran.

stupanjem na cet bila sam momentalno oslobodjena iz svog kucnog pritvora pobegavsi sa svojom zenom.

Kako sam cetovala tako sam sve vise zelela da se pojavljuju jos moderatora sem kurda na cetu.Zelje su mi se polako ispunjavale i evo sad sam bila radosna kad sam Surovog videla na cetu i kad sam pocela da cetujem sa njim,ali ostala mi je jos jedna zeja neispunjena:sa svim moderatorima sam cetvala i ramenjivala komentare samo jos uvek nisam sa Kaizenom.
Svaki dan pokusavam da ga ulovim ali on je ko fantom-bezi.mislim nije mi to najvaznije na ovom sajtu nego to je meni ovako usput cisto zezanja radi.

kažu da prvi put uvek boli... verovatno zato što je svaki početak težak...

Moj prvi chat (pod proslim nickom) je bio na dan registracije, i koliko se ja secam moji sagovornici su bili gospodza i legendarni canis lupus, a da tu je bila i moi-moi...

Moj prvi čet je bio sa kaizenom. Sećam se da smo raspravljali o tome kako da dovedemo još ljudi na čet.

ne znam tacno ko je bio, al mislim da je bila shiva al nisam siguran, pitao sam ih koje su god,odakle su i tako to.e da 2pan je bio tu mislim!nisam znao koncepciju sajta.kad oni rekose da imaju od 20 pa nadalje ja reko a jel vam smeta sto sam ja 95, i sto sam mnooogo mladji od njih.svi su me srdacno prihvatili i rekli da ovde to nije bitno.od tada sam zarobljen ovde:)

Ja sam se na prvom četu dogovorio da se nadjem sa Surovim i quujabaarom na Kalemgdanu a onda su me silovali.

Ja se tacno secam da sam napisao: Slobodno mi dajte jos minusa ja ne brisem svoje definicije! neko je rekao zato i ima modova i kad su mi modovi izbrisali nekoliko definicija otisao sam na forum i reko da mi vrate definicije i nazvao ih smradovima iz zezanja tada sam prvi put bio banovan.

Ја никад у животу нисам написао једну реч на том чету. :Д

Ja sam napisao "pozz svima" (kao sto i dan-danas pisem) i Artemida je rekla nesto u fazonu: "neobavesteni, nisam te ranije vidjala ne cetu. dobrodosao! :-*". Ne secam se tacno reci, ali taj smajli je bio sigurno. :)

Dzimi, jebote stvarno, ti nikad nisi bio na cetu! :)
Ja nisam hteo da idem na cet dok ne napisem nekoliko definicija, (tada to nije moralo, ali sam i dalje hteo da "zasluzim"). Mislim da su bili Surovi, kaizen, Gvozdenovic i gospodza... A onda sam uhvatio shivu i selenijum kako me ogovaraju i osecao se mnogo kul zbog toga, premda sam se izdrao na njih. :P

Ja chat i ne shvatam ozbiljno,to mi je vise za zajebanciju.Prvi put se ne secam ko je bio.Verovatno sam napisao neku glupost.

Na cetu su bili neobavesten,obelix i ujka vanja...Secam se da je bila neka sprdnja-diskusija i eto ,u lepom mi je secanju...

1. put - kada je na četu bio Canis Lupus,
2. put - -||-
3. put - -||-

Uglavnom, tada je čet u toku celog dana bio mrtav.

Ja na čet još nisam kročila. Zagrijavam se na forumu. :D

Pre nekih mesec dana.. možda i manje.. Bila merci i verovatno je još tamo ♥ :)

Дошао, и четовао са Сосом и Севастом до 6 ујутру:)