Prijava

Ah, uleteh jednom na čet.
Davno je to bilo..
Tamo se tako brzo kucka da ja ne stignem ništa ni da mislim, a kamo li da se uključim ....i zato sada kažem : to je gubljenje vremena/tamo se trtljaju gluposti...

Сећам се мог првог чета, драо сам се јел' ради чет, а ЈТУ је викао "Шта се дереш шабане ?"

Ne sećam se tačno tog prvog četa, ali se sećam tih prvih dana na četu. Tu sam najviše pričao sa Christine (tada Christine16) :D, sevastom, pirom i još par njih i sećam se jedne diskusije kada je izvesni ''Pokipsi'', danas JTU, kačio snimke Džefrija Stara. :)

ја не идем на чет, јако, јако ретко, некад само у раним јутарњим сатима. али има једна занимњивост у вези мог првог чета. тек сакупила 50 поена и укључила се, нешто сам написала, и хтела поново кад, мало сутра, неко ми дао минус и нисам могла да приђем, вероватно сам се тад и разочарала:)
а сећам се да је био гамби и причао како воли кишобране:)

Pitala sam kako se glasa i rekoše mi ljudi... Još jednom sam našto pitala i dobila odgovor. To je sav moj čet. :))

Kada sam prvi put usao na cet prisustvovao sam opisivanju inter rasnog silovanja koje su vodile dve osobe u 04:18..........................

ja sam prvi put četovao sa mentally disturbed-om, mylycom i još nekim ljudima....sjećam se da me je mylyca napala nešto, i da me je napadala zbog avatara (tad sam imao sliku na avataru kako natežem mišiće, jbg, sad kad pogledam, i sam bi se napao), i da me je mental branio......inače vrlo rijetko i idem tamo....:)))

Ja sam jednom dosao, napisao pozz svima, a bilo ih jedno 10, i niko mi nije odgovorio, ko da sam sugav -.- !!! Novajlija bio bem li ga, sta li.

Prvi put kad sam se pojavio na četu, napsovao sam zero coola i zokija zbog leoneske.. Jes' da je bilo skoro, al' se ne sećam pojedinosti :)Tu su bili i eddie. i charlie, tako da sam i njih vredjao i psovao... Pitam se kako tad nisam popio trajni :)

Davno je to bilo, au.....
Sjećam se da su bili tu Jana i Mara i da sam ih odmah zgotivio :)

Došao na čet nisam se zezao i nisam imao šišmiša na avataru, mislim da je bila neka ofucana starka pa se ljudi sažalili i počeli da kuju plan kako da mi kupe nove patike.
Tako sve je super prošlo.

A patike? Su kupili ili....?

Pa prije da će biti to ili...

Jao... Ja sam otišla na čet i napisala: Kakav je ovo čet? I svi su me suptilno iskulirali a bilo je fazon 20ak ljudi. I bilo mi je jako neprijatno i nestala sam xD

evo ja sam sad prvi put na četu i ne sviđa mi se :(

Ja sam rekao ćao i svi su rekli ćao.A onda su me izignorisali.Ne koristim više čet.

Došao na čet nisam se zezao i nisam imao šišmiša na avataru, mislim da je bila neka ofucana starka pa se ljudi sažalili i počeli da kuju plan kako da mi kupe nove patike.
Tako sve je super prošlo.

Zar ti nije otfikarena glava?

Ja pozdravila par puta, i čekala da se pojavi neko koga znam sa defki. I tako...

Ja odoh malopre,nisu se udostojili ni da me pozdrave.
Gamad.

ljudi jel na cet moze sa 6000- na ranku???

Za cet moras da budes medju prvih 10 autora... a ako kojim slucajem napises nesto na cetu a da nisi medju prvih 10, onda ti specijalci upadaju u kucu i siluju te pendrecima.