Prijava

Taj rad, al vidjećemo i za fudbal. Danska jest pogubljena ko krmad u Teheranu al nisam siguran da će sve štimati i kod klompera.

То бре Кроне Дели!!!!! Некако ми драго што Данци победише.... Ал' бем ти судију, закино ме за готово сигурних 5 бодова на фантазију не судећи налпе за оно играње руком (Снајдер код њих шутира пенале)....

Данци би с оваквом игром могли да освоје првенство. :Д Не, озбиљно. Против Холандије да не примиш го' није мала ствар.

A van Persi i Snajder su bagra teska pa dajte gol govna jedna od vas sam najvise ocekivao

Ван Перси никад није ни играо ова првенства добро....

Кјер и Агер одиграше врхунски....

Van Persi ništa. I može da priča ko šta hoće nemamo boljeg komentatora od Ace Informacije. Ovaj Peđa zapeo Matijsen, Matijsen pa Matijsen, a čovek ne igra.

А и са Ацом ти никада није досадно јер се стално дере, а код Страјнића ми се и приспава....

Kako mi je drago što su otresli one ljigave Holanđane. Jebi govna! Skup najodvratnijih individua. Jadino Kajt legenda.

I koliko god ljude smaraju njegove informacije, nađe se ipak mnogo toga zanimljivog.

драго ми је због данаца. лепо су играли. Онај плави што личи на тимошчука по фризерају, начи како момак игра одбрану ЈЕБЕ КЕВЕ. нисам очекивао, капирао сам лака победа холандије, ал ми је драго. Велика штета за данце је то што после хооланђана имају две можда и теже репрезентације, тако да ако пукну обе, ништа им ова победа неће донети. Све у свему навијам да се извуку као тим кој пролази, волео бих да видим португал и њих у другом кругу. или немце и данце, ове наранџасте никако

Sve propuštene šanse će biti naplaćene protiv Nemaca. Danska pobedila na jedini način kojim je mogla.
OH HOLLAND OH HOLLAND JIJ BENT DE KAMPIOEN!

Ja se nadam da će ovi narandžasti i one ciganštine večeras da ispadnu. I kad budu igrali jedni protiv drugih da se izlome međusobno kao pičke, pretežno Roben i Ronaldo. A i onaj šupak Nani može slobodno.

Holanđani mogu slobodno da pakuju kofere. Treba da se desi čudo da odrade nešto protiv Nemaca, pa da povrate šanse za plasman u drugi krug. Ako nekog ne mrzi, nek se vrati na moj post od pre početka prvenstva, gde sam rekao da sam Holanđane kao favorite za osvajanje otpisao posle prijateljske protiv Nemaca u novembru prošle godine. Naš junak Kron- Dejli u kvalifikacijama:

http://www.youtube.com/watch?v=IlOsTQhAwjc&feature=related

А могу одрадити.... Можда се створи круг од три репрезентације са 6 бодова и Португал буде задњи без иједног бода.... Они су ми некако највећи аутсајдери у овој групи, од како им је Сколари отишао играју некако њах.... А Роналдо затаји свако велико такмичење....

Ne kažem da ne mogu, al' prilično su mi slaba očekivanja za dalje...Govorim o Holanđanima...