Prijava

Нема везе што Клео има пасош, он по правилима Фифе не може да игра.

Давиде, добио је пасош, али су рекли из уефе да не може да игра пошто не живи 5 година у Србији.

Ovo pitanje sam postavio Davidu.

Мислио сам да ми говориш да погледам Давидов коментар... Сад ми је јасно.

Blake Griffin

Preteruješ, Stivene.

Мени не сметају та двојица, јер као што кажеш, родитељи су им Срби (тј. осећају се као Срби). Тиме сам само хтео да покажем како се може цепидлачити и у неким другим случајвима.

- Рођен у Чешкој.
- Црнац не може бити Чех.
- Мајка му је Чехиња.
- Црнац не може бити Чех.
- Живи цео живот у Чешкој.
- Црнац не може бити Чех.

Тако исто на све аргументе у Суботићевом случају би могло да се одговара са "Србин мора да зна српски језик". То је била моја поента.

Чек, Суботаревић стварно не зна лепо српски?

не зна лепо, ал се труди, мисим он добро да је и заиграо за србију шмекерски, није германизован толико има тај дух

odlicno rusi odigrali.brzo i konkretno.cesi igrom podsecaju na nas.
opet se pricao o kleu.kod nas vlada misljenje da svaki brazilac koji da 10 golova treba da igra za nas.u nasoj ligi ko god da ima obe noge moze da da toliko golova.ispodprosecan igrac iz druge holandseke lige bi to mogao.

ispodprosecan igrac iz druge holandseke lige bi to mogao.

Eerste divisija je keva za našu usranu jsl.

to bas i nije tacno.nasa liga jeste jadna,ali i ova je.i prva holandska je jadna.tamo svi nasi igraci igraju dobro,a posle kada se neko zajebe pa ih kupi,onda se raspadnu.

Onda sam se zajeb'o za Selasija, pošto je rođen tu u Češkoj, to može već. Mislio sam da je naturalizovan

Govorim o masi drugih koji nisu rođeni u nekoj zemlji i nemaju poreklo te zemlje....ajde onda ko u klupskom fudbalu da dajemo pare za nekog do jaja Argentinca da igra za nas....to obesmišljuje reprezentativni fudba...
Fali nam bek u budućnosti, nema frke, kupićemo Estebana Čaveza da igra za Srbiju.

Igraće ninka umjesto vidića.

Ma Rusi prebrali drlu. Česi igrom podsjećaju na Radnički Novi Beograd.

Lepo se namlaviše. Fer, pošteno, ljucki.

Ал најјаче што има нека ликуша мала плава, један је на почетку уватио па је лешио фино богами ололо

A to je riba....ja mislio neki tip sa dugom kosom

Najjaci onaj gandalf sa stapom

Govorim o masi drugih koji nisu rođeni u nekoj zemlji i nemaju poreklo te zemlje....ajde onda ko u klupskom fudbalu da dajemo pare za nekog do jaja Argentinca da igra za nas....to obesmišljuje reprezentativni fudba...

Наравно, мени је о овоме глупо уопште и дискутовати.

зајебите препирку, не требају нам црнези и жуће у националном тиму, но, ево како ће холандија вечерас да се игра са данском:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6_SyjCRzWUg
весли снајдер, на тренингу.

завући ће ван перси и робен по један кроз уши шмајхелу, кјеру, агеру и екипи. как'и курац бендтнер, поулсен, све су то педерсени, згазиће их лале, ллоло

Ubiće i' Danska, Odvaliće ih

glavni
Ubiće i' Danska, Odvaliće ih

ја сам мислио на ову текму вечерас, у фудбалу, европско првенство, а у уметничком клизању могу да их одвале, то се слажем, јер се кломпе не клизају како треба.