Prijava

Setio sam se sad i onih ljudi što komentarišu kako je telefon isključivo za telefoniranje, i kako oni zato neće da kupe telefon sa bilo kakvim daljim mogućnostima, koje su za njih inače gluposti i potpuno nepotrebne. Nepotrebno je reći da su na kraju i oni nabavili modernije telefone.

ја још нисам. и нећу док се сасвим не распадне овај телефон за телефонирање. :)

Setio sam se sad i onih ljudi što komentarišu kako je telefon isključivo za telefoniranje, i kako oni zato neće da kupe telefon sa bilo kakvim daljim mogućnostima, koje su za njih inače gluposti i potpuno nepotrebne. Nepotrebno je reći da su na kraju i oni nabavili modernije telefone.

Ја не мислим да је телефон само за телефонирање, али мислим да је давање више од 100 евра на телефон чисто бацање пара. Телефон никад не може да замени лаптоп или фотоапарат (које исто можеш да носиш са собом), тако да нема смисла превише улагати у функције које подражавају рад истих.

Najjači su telefoni za telefoniranje.

Ajd Džimi, leba ti što bi nosio i teglio, lap top i telefon i fotoaparat kad možeš da nosiš telefon koji je to sve u jednom? :)

Pa po potrebi nosiš stvari. Neću sigurno nositi fotoaparat i laptop kada idem po leba.

Misim, pitanje nije upravljeno meni, ali je odg logičan.

Da se razumemo, nisam ni ja entuzijasta za napredne telefone, ali mi nije bilo jasno inaćenje činjenici da i telefon može da evoluira van svoje najosnovnije funkcije. Inače i ja sam vukao isti telefon 4-5 godina dok na kraju nisu počele tipke da otkazuju, pa sam shvatio da je vreme za promenu :D
E da, kad smo kod ovoga - da li se meni samo čini ili tableti ovde skoro da ne postoje? Mislim da sam do sada uživo video samo 2-3.

I mislila sam po potrebi. :) Kaki ste vi to mladi? Sve treba da vam se nacrta. :)

uberman
Da se razumemo, nisam ni ja entuzijasta za napredne telefone, ali mi nije bilo jasno inaćenje činjenici da i telefon može da evoluira van svoje najosnovnije funkcije. Inače i ja sam vukao isti telefon 4-5 godina dok na kraju nisu počele tipke da otkazuju, pa sam shvatio da je vreme za promenu :D
E da, kad smo kod ovoga - da li se meni samo čini ili tableti ovde skoro da ne postoje? Mislim da sam do sada uživo video samo 2-3.

Postoje, kako ne. Moj poslodavac ima jedan.