Prijava

Pre nego se trolovanje definisalo kao nesto mnogo in na Vukajliji, zvali smo ga proseravanje. ...A sarkazam smo zvali sarkazam i ironiju smo zvali ironija. Samo nismo govorili "On troluje", nego "On se proserava"... Ja i danas na to gledam po toj staroj klasifikaciji.

Троловање је до јаја кад имаш гомилу усјаних глава.... И треба троловати ликове који се лако изнервирају на нету.... 'бем ли га, ако не могу да развију смисао за хумор макар у виртуелном свету, онда нису ни за шта друго....

pitaj učiteljicu. (on ti je alfa trol na vuki)

Moj svaki drugi post ili je sarkastican ili je ironican. Volim i da se sprdam sa ljudima ili dogadjajima. Trolovanje mi je nekako strano, posto mislim da jos uvek nisam toliko jadan da bi me radovalo sto se neko, negde, meni sasvim nepoznat, nervira ili makar ja mislim da se on nervira, pa mi onda lepo zbog toga. Zamislim ponekad lik coveka koji uziva u tome, pa se rastuzim time sto vidim.

Који курац представља патишпањ? Увек ми се кењало кад неко спомене то овде, а немам појма ни шта то значи, ни одакле је потекло.

Ajде што мешају троловање и зајебанцију, него што су људи ретардирани, па кад пишеш нешто мртав озбиљан, а они мисле да их тролујеш, јер се ставови које си изложио сувише разликују од њихових глупавих убеђења.

pitaj učiteljicu. (on ti je alfa trol na vuki)

Немачица си појма. Троловао сам на овом сајту можда свега 3-4 пута, и то на неким постерима с поповима (и то није било намерно, једноставно су људи спонтано почели да се бламирају с глупим гоментарима, па ми било слатко да их гледам) и можда на некој тамо теми о циганима. Али то је све било пре 100 година. Не сећам се да сам иједном троловао у последње 2 године.

ti kako oćeš, al krunisan si u kralja trola. niko te više ne shvata ozbiljno.. :)

ti kako oćeš, al krunisan si u kralja trola. niko te više ne shvata ozbiljno.

Кад су ретардирани.

Троловао сам на овом сајту можда свега 3-4 пута, и то на неким постерима с поповима

Ko priznaje pola mu se dodaje. :)
Ja više volim da se zajebavam. Ne znam samo zašto je većina mislila da trolujem. :)
Da trolovala sam jednom u ktitor temi pa se neko primio. :)

Ja bih sada rekao nesto sarkasticno...al necu. ;-)

Four

Kapiras ti do mojega

Loš troll sinak, loš...

Рекао ти је отворено да не капираш. Шта је ту трол?

Ово је трол:
http://vukajlija.com/recnik/autori/5107

Погледај прве дефиниције и коментаре које су те дефиниције уз пар одговора изазвале.

e ja sam par puta bio jako ozbiljan a ljudi su mislili da trolujem...

valjda je to moje misljenje bilo jako glupo...

\desava se i to, izneses misljenje, onda ukapiras da je glupo i stas, trolujem, tebra, nisam glup...

Ajде што мешају троловање и зајебанцију, него што су људи ретардирани, па кад пишеш нешто мртав озбиљан, а они мисле да их тролујеш, јер се ставови које си изложио сувише разликују од њихових глупавих убеђења.

најбољи примјер: властинар.
човјек одмах по доласку на сајт проглашен за трола, ни крив ни дужан.
јебига, људи никако не воле кад виде нешто друкчије, нешто ново, нешто дивље.

Zanimljivo je kako vi od običnog pisanja po forumima pravite neku nauku, divota.

Još samo čeka da dođe neko i počne prosipati neku teoriju zavjere, u tom trenutku ova bi tema postala kompletna.

Nem pojma.
Picka li vam balava, jebo vas najngeg i trolovanje.

Vaistinu, istina malo je providno, upecao se samo go pajser.
"a onda došao neki čupavi metalac sav rošav i masan"

edit: O Kajzene mast mi piješ sajtom, sve ne znam jesam li poslao il nisam.

ма брате, на дуњицу су се пецнули мање-више сви :)

ti kako oćeš, al krunisan si u kralja trola. niko te više ne shvata ozbiljno.

više je poznat zaštitnik bosančerosa u zadnje vrijeme :)))