Prijava

Za koj kurac živimo, ali ono stvarno?

Ja ne znam zbog cega zivim.

Јер тако смо у могућности.

@Dvajt hahaha, ali, ozbiljno je moje pitananje? Koja je nasa svrha?

molim moderatore da me ne banuju zbog posta na ovoj temi

zavisi koliko imaš godina, Ecce homo?

Брате откуд ја знам који ћу курац на планети, превише сам трезан и недрогиран да бих дао одговор на то питање. Мојне ме зајебаваш још и ти, јебо те Јовичић.

Да чекамо Војводу да се врати из Холандије

@Paninaro Dovoljno, moje pitanje je univerzalno, ne vezano sa starosno doba. What's the point?

da bismo kroz ostvarivanje sopstvene pojedinačne vizije života ostvarili opštu viziju sveta.

a i ovo što kaže dvajt....

@selenijum Vodic kroz galaksiju za autostopere... poenta je da nema poente? ili smo mozda samo neki prelazni stadium u evoluciji?

Ми смо само оброк за космичку Нирдалу.

ja npr. živim za porodicu, ženu i djecu. i za ostale iz šire familije ali oni su mi najvažniji. otkako sam dobio đecu prestao sam da se to pitam.
a prije toga sam živio tako da mi nije padalo na pamet da se pitam zašto živim.
tako nekako :)

@selenijum Vodic kroz galaksiju za autostopere... poenta je da nema poente? ili smo mozda samo neki prelazni stadium u evoluciji?

Misterija još otkrivena nije, ali se ubrzano radi na tome.

твоја сврха је да напумпаш неку босанку с планине и да ородите једно шесторо деце и да гајите козе на пропланку а онда да нека јебена власт тај пропланак купи јер оће да протера аутопут туда и ти онда узеш кеш с босанком брђанком и сиђеш у град и купиш стан на дедињу а онда се спустите у мекдоналдс и на каси кажете "ел имате буреци"

у суштини то

@Fejzbukmanijak Vau, živopisno. Međutim, svakako ima više smisla u 42 negoli u tvom objašnjenju, ali, ako ti je za utehu, doneo si kakav takav doprinos temi.