Prijava

У овој теми пишите о томе како Вукајлија утиче на ваш живот.
Пошто је моја тема, ја ћу и да почнем...
Вукајлија је мени доста обогатила речник разним изразима, сленговима, антиподовима и тако даље... Продуховио сам се више од муслимана у Киншаси. Много се лепше изражавам и користим разне форе са ње... Фала ти!
Ајд' сад ви!

Одувек сам хтео нешто да кажем на ову тему.
Откад сам на Вукајлији, проценат фора из рил лајфа које су ми смешне је опао за 300% јебемтиживот! Сви као хахаха, а ја у фазону "ај може плус, ал' оно..." :)

Без зебанције, шта сам све прочитао овде, после ми све форе из друштва труле, а да не помињем што је половина одавде.

A jebemliga Džimiks, pomogla mi je dubijam vreme kad mi dosadno ponekad. to je to uglavnom.
i počeo sam da koristim tajfajzen umesto taj rad, toe sve otprilike.

Postoji vec ovakva tema. Sace Sticko da zakljuca... Ja se pre nisam druzijo. Ni sada to ne cinim.

Одувек сам хтео нешто да кажем на ову тему.
Откад сам на Вукајлији, проценат фора из рил лајфа које су ми смешне је опао за 300% јебемтиживот! Сви као хахаха, а ја у фазону "ај може плус, ал' оно..." :)

Без зебанције, шта сам све прочитао овде, после ми све форе из друштва труле, а да не помињем што је половина одавде.

+1

И мени исто тако. Одма' после првих месец дана сам приметио како се не смејем више к'о пре. Некад ми дође жао што сам направио налог овде. :Д

vukajlija vam ubila smisao za humor izgleda....

Вукајлија је као серија Пријатељи, што више гледате Пријатеље, односно, што сте више на вукајлији, више губите смисао за хумор.

Сидрашевић

Одувек сам хтео нешто да кажем на ову тему.
Откад сам на Вукајлији, проценат фора из рил лајфа које су ми смешне је опао за 300% јебемтиживот! Сви као хахаха, а ја у фазону "ај може плус, ал' оно..." :)

Без зебанције, шта сам све прочитао овде, после ми све форе из друштва труле, а да не помињем што је половина одавде.

+1

Одмогла ми је тако што сад кад пред друштвом лупим неку ултра-мега-гига смешну краљевску фору одма питају "је л си то прочитао на Вукајлији?".

češće ga vadim na javnim mestima... i ranije sam, ali sad baš češće

Meni više ništa normalno nije smiješno, samo neke bolesti...

+1 на Сидрин пост. Откако сам овде смисао за хумор ми се заокренуо бар за 73 степена.

Otkacam vido sise nekih vukajlijašica, proširio sam svoju bazu podataka "Drkati na ovo"

Фазон бацим неку фору ил поређење ала бурза/френки и људи се поцепају, мисле димам хумор на мозгу. Реално ми се појачао како активни тако и пасивни вокабулар, иако сам био духовит, сацам се проширио и на другачије теме и форме духовитости, ал зато ми је оно што други бацају мање смешно. Такође ми се деси и да људи не сконтају у прв мах лоло. Имплементиро сам у друштво мали милијон неких фора или речи, тако да сам подиго општу духовитост друштва ценим за једно 37%.

Одмогла ми је јер сам посто вулгарнији и експлицитнији у изражавању а то кад пређе у навику не ваља поготову што имам различити круг пријатеља и уопште људи са којима сам у контакту. Затим ушчо ми у навику да причам неке геј речи, попут троловање место зајебавање, спрдање шта год, нолајферисање, лајферисање итд. У сваком случају нисам нолајфер (ево опет та реч) да ми нешто посебно одмогне. Додаћу још каце сетим да не Јовичићујем...

Много ми је помогла.
Све моје форе и инспирације за форе долазе одатле и са ове теме

To što ovde pišem ni ja ne znam, top sikret sto bi se kazlo. Pročitah negde nešto na fazon kao Vukajlija ti pruža mugućnost da definišeš ono što dosad nisi imao kome, tajfajzen. Ovde dođem i prospem visprenosti vazda, krišom se osmehnem kad nekoga banuju ili kad neko iskomentariše ''BRAVO +'' a skor 0:8 xD. Donela mi je dakle smeh. Moj klinac počinje da uči da čita na vukajliji, biće od njega tata! Šta znam, nije zgoreg pomenuti šezenja na forumu, ovde čuješ svkojake abrove i to je fino ko voli žuto. Nekad utripujem da će mnogo ljudi da pročeita šta kažem pa svemu dodam neku konotaciju pouke, vrste Ezop. Krivo mi je što se nisam učlanio iskusan pa da pišem primere kao basne, ne znam da li je neko furao taj trip. I tako eto otvorih dušu, valjda, ne znam ni šta sam nakenjao, spava mi se, doviđenja!

Фазон бацим неку фору ил поређење ала бурза/френки и људи се поцепају, мисле димам хумор на мозгу. Реално ми се појачао како активни тако и пасивни вокабулар, иако сам био духовит, сацам се проширио и на другачије теме и форме духовитости, ал зато ми је оно што други бацају мање смешно. Такође ми се деси и да људи не сконтају у прв мах лоло. Имплементиро сам у друштво мали милијон неких фора или речи, тако да сам подиго општу духовитост друштва ценим за једно 37%.

Ovi moji počeli da se sprdaju na račun pedofilije i nekrofilije, jebem ih nenormalne.

Откад сам на Вукајлији, проценат фора из рил лајфа које су ми смешне је опао за 300% јебемтиживот! Сви као хахаха, а ја у фазону "ај може плус, ал' оно..." :)

Upotpunosti...osim toga, skontao sam gomilu stvari iz osnovne kulture(npr da je velika blamaza da kazes nekoj "el ti cale terorista, cerka mu je boba), a i jednostavno poludim kad neko pocne da siri neku moju foru ili tako nesto...razvio mi se i neki osecaj lojalnosti, nekoliko mojih drugova su napravili akaunte na 9gagu(posteri su im cisto sranje), pa onda pljuju po vukajliji...moj standardan odgovor je ili"jedan prst mi treba da objasnim moje misljenje o nain gagu...i to nije palac" ili "idi mesaj malter.."...naravno, recnik mi se obogatio mnogo i poceo sam da citiram gomilu stvari odavde i sa tarzanije...i da, proslavio sam se kao"onaj sto ima 64 postera"(jer na zalost defke niko ne cita..) enivej, HVALA TI VUKAJLIJO, AKO KAIZEN ODLUCI DA TE UGASI IZ NEKOG RAZLOGA, KUPICU TE OD NJEGA I ZAVESTATI TE NARODU SRBIJE, OSNOVACU I FOND U MERIDIJAN BANCI DA SE OD KAMATE ISPLACUJU TROSKOVI TVOG ODRZAVANJA!
Zauvek tvoj Peri d Platapus

HVALA TI VUKAJLIJO, AKO KAIZEN ODLUCI DA TE UGASI IZ NEKOG RAZLOGA, KUPICU TE OD NJEGA I ZAVESTATI TE NARODU SRBIJE, OSNOVACU I FOND U MERIDIJAN BANCI DA SE OD KAMATE ISPLACUJU TROSKOVI TVOG ODRZAVANJA!

Vidim imaš kinte... E digli mi novčanik danas pa nemam za kitiju. Oćeš se dogovorimo oko kamate?

Одувек сам хтео нешто да кажем на ову тему.
Откад сам на Вукајлији, проценат фора из рил лајфа које су ми смешне је опао за 300% јебемтиживот! Сви као хахаха, а ја у фазону "ај може плус, ал' оно..." :)

Без зебанције, шта сам све прочитао овде, после ми све форе из друштва труле, а да не помињем што је половина одавде.

Uuuuuu, isto! Kao mrgud neki se osećam!