Prijava

Задњи фрејм трајао око 45 минута...

Ja za Hendrija i O'Salivena navijam.

Jbg, Tramp 22 godine ima, mlad je i neiskusan i usrao se kao picka.

E jbg, nadao sam se da Tramp može da osvoji, ali još uvek je mentalno slab...Mada, njegovo vreme tek dolazi...

Игра је супер нема шта. Ко воли да игра има Снукер клуб Београд код аутокоманде, они су ок, а и цене су им ок. А што се тиче играча највише готивим Ронија. Трампа нешто не волим, зато што је кењара. А Питер Ебдон је легенда. Видим да сте постовали онај Ронијев брејк од 147, ал то не може да се пореди са овиме http://www.youtube.com/watch?v=bT_UwJYYUHI

Тајна Ебдоновог успјеха је психичка разградња, убијање сваке воље и мотивације код противника. :) Ронијева фаца на 1:06 много тога говори. :)

Zamalo da mu se Tramp popisa po faci...

Zamalo, samo nije mogao da ga dohvati kitom jer je klečao na koljenima dok ga je ovaj udaro kurcom po čelu..
Izgubio je dobijen meč, 12-9 vodi i gadja nemoguće stvari, a jasno se videlo da mu ne ide, mašao je i mnogo lakše situacije i često imao nevidjenu sreću da mu se nakon nekog nerezenskog poteza bela kugla postavi tako da Karter nema ništa..
Malo mi je išao na kurac pre a sad mi ide na kurčev kurac..
Roni O Saliven vona bi..

Realno,svi su oni wannabe roni o saliven :D

Al kakav nas spektakl ceka sutra:

Osaliven VS Roberts! E tu bih voleo da gledam pikanje do poslenjeg frejma!

Задња 2 покушаја снукеровања су била тотални ОЧАЈ!!! Додуше, код првог очаја, Картер није убацио куглу...а овај то није искористио...магарац

Karter je bio na iglama ceo meč, ali to Tramp nije iskoristio u nekim ključnim momentima sa dobrim snukerom bi naterao ovog da pogreši jer bi bio pod pritiskom da će ukoliko sjebe nešto izgubiti meč.. Ne čkode oće da gadja boga oca.. NEK JE ISPAO!!

Jebga, nije snuker samo puko ubacivanje kugle. Kompleksnija je to igra..
A i onaj komentator je smorio sa "nevaljalim snukerom" i objašnjenem zašto on to tako kaže.. Aman bre čoveče, ZNAMO!!!

Jedan od ovih osvaja turnir: Saliven, Megvajer, Robertson.. :)

јел има неко линк од костура? :)) баш ме занима...

Ма нервирају ме кад коментаришу ови Ирци, Шкоти, шта су већ...и њихов шиптарски акценат...

саливан - робертсон, уфф једва чекам:))

A i onaj komentator je smorio sa "nevaljalim snukerom" i objašnjenem zašto on to tako kaže.. Aman bre čoveče, ZNAMO!!!

ХАХАХАХАХАХАХА, волио бих знати како се зове тај коментатор. Није то ништа, не дај Боже да њему западне пренос Мегвајер-Хендри(а врло је могуће), лик гласно мастурбира на сваки Хендријев потез. Чак и кад преноси друге мечеве не пропушта прилику да прича о Хендрију. А исте реченице, са непромјењеним ентузијазмом може понављати у недоглед.

Е колико сам се смијао сад, Рони је тек из деветог покушаја успио да побјегне из снукера....

Ma roni se sprda sa ovim u fazonu pogledaj koliko puta cu da promasim a ti me i dalje neces pobediti :D

A pobednik turnira ce naravno biti pobednik duela SALIVEN - ROBERTSON, posto se u polufinalu ukrstaju sa nekim moronima, u finalima su nepogresivi. :)

баш штета...

Штета, прво зато што се повукао вјероватно највећи играч свих времена, а друго, зато што је свој посљедњи меч изгубио 11-2. То није достојанствен крај за такву легенду, љепше би било да је завршио причу неком побједом или освојеним турниром. Али јеби га, шта је ту је...

Tačno kao što sam i predvideo
Finale će biti Megvajer vs Robertson ili Saliven..
Žao mi je zbog Henrija ali ako mu je već dokurčio snuker neka ide, dolaze neki novi klinci..
Nije mu ovo prvi put da se povlači, ne bi me čudilo da se ponovo vrati..