Prijava

Знају да делим конекцију, али то до сада никад није био проблем, када смо заједно на нету пренос је минимално 0.98 мб, а када је само једно од нас онда иде до 1.21. Сада је стално око 0,5 и то онда када га има.

То ти је ако неко у близини има лаптоп или неки бољи мобилни, (јер лаптопи и такви мобилни телефони имају вајрлес) може се прикачити на твоју мрежу ако ниси поставио пасворд на њу. НПР. код мене мобилни има ВЛАН Чаробњак тј. програм који се може прикачити на туђе мреже које немају пасворд и преко тога могу сурфати по туђој мрежи колко хоћу.
Ако ти неко већ краде интернет: ОБАВЕЗНО искључи опцију "запамти шифру".
И још нешто: постави пасворд ако га немаш на својој мрежи.

Ja sam za kradju na svakom koraku! Realno, plaćamo najskuplji (najsporiji) internet na svetu ko naši stari uvodjenje (fiksnog) telefona svojevremeno. Internet, bre, treba i mora da bude dostupan svima, ko struja i voda! Tako je u svetu, vele ljudi...

Kucao sam nešto deseto a iskoči ova tema. Elem kad sam ovde da ispričam svoju priču.

Uvedem ja sbb net, wifi i ti kurci, verovatno mnogo pre otvaranja ove teme al ne znam tačno.

Brzina spora da ubija, ja pojma nisam imao osim da se nakačim na vajfaj.

Imam ja tako net par meseci i stiže od sbb-a neko uputstvo šta da ukucamo bla bla. Ukucam ja to i odem na posao.

Dolazim kući, keva mi kaže tražila te komšika več tri puta. A komšika mlada, lepa. Reko da l je toliko zagorela jbt. Xd

Elem, par minuta posle toga kuca neko na vrata ko interventna, ja otvaram a tamo komšika.

Vidim nadrkana do bola, ja kazem zdravo, ona kaze POSTAVIO SI ŠIFRU NA WIFI A? A? A?

Ja neam pojma šta priča, još počnem da se pravdam kao pa nisam, nego mi iz sbb-a poslali nešto pa ja ukuca.

A ona će, JA SAM BRE TVOJ NET KORISTILA SAMO ZA ČET I NIKAD NISAM SKIDALA NEŠTO SA NETA BRE.

AL ZAPAMTI, JA STUDIRAM ELEKTRONIKU I KOJU GOD ŠIFRU DA STAVIŠ JA ĆU JE PROVALITI!

lažeš brt ko pas, pa ja ne da ne bih imao obraza da idem kod čoveka na vrata, a kamoli sa nadrkanim stavom, daj to malo uverljivije jbt

Tilmo zakljicaj net po mac adresi
Dodaj vase uredjaje i zabrani ostalima
Izguglaj kako tacno to da uradis mrzi me da ti kucam, udjes u ruter podesavanja i tu imas opciju za to

Ma ko zna kad je bilo ovo

Ja verujem tilmi, zasto da ne? Pa ljudima ako sta fali, to je obraz

Kako ti se zove komsika

Pa odavno bilo ovo, pre 7-8god vrv.

Aha, kako sada radi net?

Pa pravo da ti kažem, koči se. Obzirom da plaćam onaj trio gold, cenim da bi net trebao biti pristojan. Al je govno.

Komšika je izgleda diplomirala, ostamostalila se. Xd

Kad smo kod ovoga, zvao sam Sbb i reko da im je ruter kurac tj da je wifi slab, oni mi rekli da sam kupim neki jači jer je njihov govno.

Pa kako se zove poznajem ja taj niški i.t svet lolo

Pa baś zato neću da ti kažem jbt. Specifična situacija, odmah bi se setila. Xd

A skroz ok cura, jebeno me iznenadila kad me je tako iscimala. Cenim da je radila na bitnom projektu kad sam joj ukinuo fri vajfaj.

Thilmo prefina persona

Tilmo đentlmen totalno nije osoba koja bi slikala pijanu ribu na ispiranju i kačio na net

svaku fizicki slabiju osobu od sebe bi ubo prstom u oko u tom trenutku da mi se desilo