Prijava

Jebote, celte, pa jesi skinuo igru? Kakva ti je?

Skinuo sam četvorku i isto je sve. Ko je igrao ove ranije - nema mnogo razlika, ko nije igrao nikako - ni tu nema mnogo razlika.

TIPS:

-na svakih 50 ljudi jedna farma kukuruza, ne za izvoz već za hranu, nemojte se zajebavati sa time
-izgradite elektrane, pokrijte ostrvo strujom, prebacite je na prirodni gas
-raji gradite one luksuz kondominijume ako imate dovoljno mjesta na ostrvu, ako uzmete neki čvarak - gradi apartmane al obavezno klimatizuj
-kraj svake fabrike tutni bar jednu zgradu da e bi stoka gradila one straćare
-fino napravi urbanistički plan, mnogo kukaju kad im je ružno, a i lakše privlačiš turiste
-postaraj se da u svakom naselju imaš bar po jedan market jer marketi distribuišu hranu, nemoj da ti narod skapava od gladi a ti štekaš kuruz.
-odvoj turistički dio ostrva od industrijskog i samog centra, lakše je kontrolisati turističke lokacije sa jednom ili dvije deponije nego praviti ruglo u po luksuza

Za turizam se isplati:
-onaj hotel neboder (samo pazite da držite ulaznicu bar za pezos više od kupne plate)
-luksuzni hotel
-marina (izlet brodovima)
-luksuzni kruzer
-spa (ovo je zlo koliko vuče para)
-onaj šiljak tipa u Torontu
-točak
-indijansko pleme (na najzelenijoj zoni blizu mora ubijaju paru, dovoljno je dva komada i u plusu ste, sve preko vuče u minus)

Ostalo manje više eksperimentišite, sve zavisi i od ostrava kojeg izaberete i težine i slično....

Jebo vas i igrica i preporuka i koji sam uopste kurac citao nesto u vezi nje!
Obozavam te tajkunske igrice a nisam igrao nista vec nekoliko godina a o tajkunskim da ne pricam. Prvo testiranje igrice mi je oduzelo 5h zivota.
Preporucujem onima koji su skrseni ili bolesni jer samo tako mozes da opravdas svoje dugocasovno sedenje pred racunarom jer je igra odlicna. Nesmem da igram vise, bojim se navucu se a imam neke obaveze.
U svakom slucaju, veeeliki plus!

Tropiko 1 upravo igram, i sad vidim temu, skenjah se. Jedna od najjačih igara ikada i jedan od najjačih sountrackova ikada u njoj.

Ali:

Он направио оригинал Палму, острво назвао Јагодина лололо

Znači 5 minuta se već smejem, ne mogu da prekinem. :D

Живота ми, и Зоолошки врт је саградио кретен, а оно чудо заузме трећину острва колико је, ја сам се искривио када сам видео :Д