Prijava

sad nešto gledam i ovaj falkao bi se moraometnuti u moju ekipu... objašnjava čoek...

A voleo bih da ubacimo sve ove timove u PES i da ja pobedim.

Lav Jašin
Javier Zaneti, Nesta, Maldini, Roberto Carlos
Garrincha, Zidane, Makelele, Giggs
Pele, Messi

Zamjene:
Petr Čeh
Carlos Dunga, Ashley Cole, Cafu
Roberto Baggio, Franz Beckenbauer, Stefan Effenberg
Davor Šuker, Diego Maradona, Johan Cruijff, Luis Nazario da Lima Ronaldo, Luis El Matador Hernandez

Previše je tu igrača :-)

--------------------------------- Kan ---------------------------------------------

Kafu---------------- Bekenbauer------------ Kanavaro-------------- R. Karlos/Maldini------

------------------- Garinca----------- Zidan ------------- Di stefano---------------

------------Ronaldo(brazilac)------------ Pele------------ Maradona----------------------

Trener:Brian Clough
Ovi svi igraci su masine i najbolji su na svojoj poziciji ikad, za Garincu je cudno kako je uopste hodo a kamoli mjesao odbranu kao da ih nema(imao dvije lijeve noge). Mesi moze doci u listu samo ako ima Cavija i Inijeste, a njih dvojica nisu bolji od Garince, Zidana ili Di stefana.

Кан на голу, у одбрани Тирам, Кембпл, бекови Ебуе и Фука, у средини Фабрегас, Инијеста, Џерард и Роналдињо, а у нападу Анри и Бергкамп.

imao dvije lijeve noge

Hahaha, valjda mu je jedna bila kraca od druge, nije imao dve leve :D

Касиљас

Кафу, Малдини, Видић, Занети

Џерард
Љумберг, К. Роналдо
Меси

Анри, Роналдо

Баш сам га готивио. Он ми је једини кога сам ставио, а да мислим да има више фудбалера који по квалитету сигурно упадају пре њега у идеалних 11.

Mesi

Mesi

Mesi

Mesi

Mesi

Mesi

Ар ју факин кидин ми?

Golman: Šmajhel

Odbrana: Miha, Maldini, Bekenbauer, Kafu

Vezni red: Gigs, Džerard, Inijesta, Zidan

Napad: Širer, Luis Nazario De Lima

sigurno da ima i boljih, al' ovaj tim bi se mislim lepo uklopio.. Miha je tu prvenstveno da puca slobodnjake.

Kako bre niko osim mene nije stavio Pipa u tim?

pa ti se ne uzimas za ozbiljno, stavio si kristijana ronalda u prvih 11, a zidana na klupu.

A ti si turio Dzerarda umesto Skolsa.

skolsa si dobro ubo, ali dzerard je veci smeker, veci borac, bolji suter, pravi lider, po meni je bolji, i pre bih ga stavio u tim. ali skols je sasvim ok.

Au brate, skoro niko Maradonu nije stavio... Ni Bajkovića...

Maradona je precenjen.

На голу Јашин, на бековима Кафу и Факети, на штоперима Кајзер и Карлос Алберто, на полуткама Зидан и Кројф, на крилима Гаринча и Марадона, а у шпицу Пеле и Роналдо (Бразилац, да неко случајно не помисли овај данашњи).
Измене Ђиђи, Малдини, Лусио, Џајић, Бест, Милер и Еузебио.

Имам утисак да сам некога заборавио, ак' се сетим кога дописаћу га....

eo mog subjektivnog, isključivo subjektivnog mišljenja
---------------------------------Bufon--------------------------------------

-------Kafu---------Maldini-------------Jap Stam-------Roberto Karlos

-------------------Dragiša Binić (tu bi ga metnuo, dmc)-------------

Klaudio Kaniđa-------------Zidan---------------------------------Gigs

----------------------------------------------Bergkamp----------------

------------Van Basten---------------------

Ovo su igrači koje znam i koje se sećam kako su igrali, inkluding Kaniđa i Van basten, iako sam bio nackli kad su ova dvojica bili aktivni,dobro ih se sećam, ljudi su objašnjavali.
EDIT: ubacio bih tu i verovali ili ne Švajnštajgera umesto Bergkampa, s tim što bi on igrao malo povučenije, a Zidan bi bio više napred. Al to na poluvremenu,kad bi ovi vodil sa 3,4:0, džast in kejs. Švajnštajger je PREKALJENI fudbaler, poslednji oldskul nemački igrač. Srednjak jebote.

Швајни је можда чак и најбоља комплетна полутка данашњице....