Prijava

Ok. Svi smo mi kao klinci nešto trenirali...Ili su nas keve terale da idemo u muzičke škole i sviramo jebeni klavir, ali to je već neka druga tematika. Pišite šta ste, gde i kada trenirali. Koliko je dugo to trajalo? Zašto ste poslušali strica i otišli na jebeno rvanje? Zašto vam je ćale zabranio da trenirate mačevanje? Ko vas je od drugova zadirkivao što ste na Marakani trenirali atletiku 'mesto fudbala? Jel' ste i vi trenirali karate do prvih batina a onda zapalili odatle brzinom munje? Gde je granica između plesa i klasičnog baleta? Kakav vam je bio trener i koliko je bio lud? Na sva ova pitanja, molim vas, odgovorite iskreno i po mogućnosti, OHNE SPAM!

Ja sam kao klinac trenirao fudbal i to je trajalo otprilike dva meseca. Sećam se, to je tako spontano došlo da ja i par ortaka odemo na trening nekog levog ortaka i sledeće što znam je da smo počeli da treniramo. Bilo je i džabe pa je verovatno to prevagnulo odluku mojih roditelja ( čitaj: keve ) da mi ipak dozvole to moje bavljenje sportom. Klub je bio lokalni, onaj kome sam ostao odan i do današnjih dana -

FK Bežanija

Napred Lavovi! Mi smo naravno bili smešna skupina koja je jurcala na sve strane za loptom ali je bilo kul. Sve do gostovanja u Kolubari, tojest. Ne samo da su nas izbušili 7:1 ( možda sam malo i oduzeo ) nego su ortaku, izvesnom Stevandrci, slomili nogu. Bili stariji od nas i brkatiji, jebiga. Moj ga ćale nosio u bolnicu, ja se ukenj'o. Trener nam je bio Gale, Gaćeša se prezivao, i kažu da je bio odličan fudbaler. Imao je uzrečicu ''Idemo, idemo, ajmo Asprilja'' kojom nas je bodrio tokom utakmica koje smo igrali. Mene je gotivio i dao mi je dao igram po 15min. u svakoj tekmi. Gde god da je danas, veliki pozdrav za njega. Na kraju me sve smorilo, i porazi, i batine, i pičke materine. A i keva me smarala. I tako sam ja danas postao intelektualac. A mogao sam levo krilo C. Zvezde...E u kurac!

фудбал-2 године
баскет- 7 година

nikad ništa, i ja sam išao u muzičku. jedino sam jedno ljeto, kao mali, vozio kajak :(

Karate dok sam bio malac, 4 godine i posle sam pobucao kimono.
Košarku evo već 12 godina i još uvijek, mada od prije 4-5 godina ja dobijam platu a ne plaćam njima članarinu :)

Ишао сам на курате преко 7 година.. Јебем ли га зашто сам то баш хтео... Ваљда је тад било популарно због Лија, Ван Дама, Ренџера и Корњача, јебем ли га...
Стиго до браон појаса и баталио ради рукомета, био сам тада крупан, нако, солидан за крило... Разредна ме позвала диграм текме, и тренирао сам једно 6-7 месеци, док ме није изоставила један меч за теренску поставу, и онда сам је оћеро у курац...
У међувремену сам се нешто млатио са ортацима око фуце, као вежбали смо интезивно и такото, али је то клиначка фора била, јебага... Мада, узели смо 3 турнира у тим категоријама, мало ли је?! лоло

Кошарку, пливање, стони тенис као клинац. БИо сам активан врло, иако сам бијо дебел.

Košarku evo već 12 godina i još uvijek, mada od prije 4-5 godina ja dobijam platu a ne plaćam njima članarinu :)

Ma, ukenjalo te lololo :)))

Sećam se i ja tog karatea ( otišao jednom, nikad više ). Ogeuke blokada, ''konjski'' stav, mavaši itd...Kako ide to sa danima posle crnog pojasa?

karate, šotokan stajl lolol,doguro do zelenog pojasa, al onda master zapalijo u žabariju zbog nekog duga,tako da nisam stigo da naučim hea jodan.
EDIT: igro sam i fucu 10 godina u žnj tombe ligama, al ako sam najviše dvadesetak puta za to vreme bijo na treningu, tu me pljuni.

Пливање 2 године, гимнастике исто две....баскет 5-6, тенис 4 године, и стонџа 1-2 године..

Ma, ukenjalo te lololo :)))

Studira se, pa svaka para dobro dođe :))
Al' znaju i oni nekad da zajebavaju sa tom platom pa popizdim :)

Ja tekvondo pet godina, stigla do crvenog pojasa i batalila zbog folklora, koji igram već 11 godina.

Ja tekvondo pet godina, stigla do crvenog pojasa i batalila zbog folklora, koji igram već 11 godina.

Borbena žena, narodskih običaja, a još i u kondiciji... lolo

Borbena žena, narodskih običaja, a još i u kondiciji... lolo

Ne valja se kačiti sa mnom! lolo

a još i u kondiciji

Ma u kojoj crnoj kondiciji, to ih tamo na folkloru uče ona kola da se kurče po svadbama i ostalim opštenarodnim veseljima. :D

koi ste sportaši ee

Od svega pomalo. Povuk'o na ćeleta.

Fudbal 1g, košarku 1 i po g., odbojku- Dok mi nisu tražili članarinu, rukomet- nešto malo, stoni tenis- dok nisam shvatio da mi nije potrebno, tenis-prob'o, sjeb'o ruku, batalio..

boks - 3 mjeseca
jiu jitsu - 4 mjeseca
fudbal 5-6 mjeseci

koi sportista lolol