Prijava

boks - 3 mjeseca
jiu jitsu - 4 mjeseca
fudbal 5-6 mjeseci

Dobro, kad se sabere imaš jednu godinicu :)))

Hrkljuš 6 godina. Bio u reprezentaciji BiH zajedno sa Esadom Plavim. Batalio zbog luksacije ramena.

a najjace je to sto je sve to bilo kad sam imao 11-12 godina lololo

Пливање, 2 године.

jebanje, već više od 10 godina. neću nikad da prestanem.

Gađanje komšijskih volova kamenjem od kupusa. U familiji sam inače bio drugoplasirani, odmah posle đeda - ipak je iskustvo bilo na njegovoj strani.

Ja nisam od sportova ništa trenirao, potpuno nezainteresovan za to. Išo sam na privatne časove Engleskog dosta dugo, 7-8 godina, i isplatilo mi se, imam valjane diplome.
Al zato moj brat mlađi trenirao sve od klikera do umetničkog klizanja.

Либи , јеботе. Што си опасна..

Е да, тренирам и дркање, од шесте године и планирам да наставим док не рикнем ја или он.

Al zato moj brat mlađi trenirao sve od klikera do umetničkog klizanja

Sažaljevam slučaj lololo :)))

од шесте године

Aj ne rise, bre!

Не серем, то ми најранија успомена из детињства јбт.

Ja se sećam nekog bicikla koji sam vozio kao dete. Dobio ga za ''odličan, 5,00'' u trećem razredu, ja mislim. Tad sam se nešto tripov'o da ću kad porastem da budem biciklista, ne znam zašto. Jebiga, imao bih koju kilu manje a i koje jaje manje lololo :)))

Ovo tema stvorena za mene.
Paj sad.
Folklor 15 godina.
Fudbal 6 godina.
Vaterpolo 4 godine.
Košarku godinu dana, i odbojku isto toliko.

Najjače je što živim za košarku, iako sam je najmanje trenirao, i najbolje mi i ide. A fudbal me ćale upisao kad sam bio klinac, nije bilo ništa drugo u selu. I stave me na zadnjeg veznog, lopte nisam video, ali sam uvek morao da trčim za njom. Jebeno najgora pozicija u timu.
Vaterpolo mi je išao odlično, tu sam bio golman, ali se udavi neko dete i zatvore bazen.
U košarci sam, sa svojih 190 bio plej, ali nikad nisam gledao poene. Moja primarna stvar su bili skokovi, odbrana i asistencije. Više sam bio neka 3ka nego plej, po načinu igre.
Odbojku igram srednjaka, decu pravim.

Folklor 15 godina.

Ja mislila, ja jedina folklorašica ovde, kad ima neko ko igra duže i od mene. Mašala. :)

šah i karate, prvo sam napustio kad su mi zabranili da pušim i pijem pivo u klubu, a drugo sam napustio kad mi je ćale rekao da karatista pobeđuje samo ako se ne potuče - koji će mi matrak veština koju ne smem da koristim...

Ja mislila, ja jedina folklorašica ovde, kad ima neko ko igra duže i od mene. Mašala. :)

Više ne igram. Sad se profesionalno gojim, i svakodnevno planiram da krenem u teretanu.

Fudbal - 4-5 godina
Aikido - 3-4 godine (plavi pojas)
Plivanje - godinu dana
MMA - godinu dana

Folklor 15 godina.
Fudbal 6 godina.
Vaterpolo 4 godine.
Košarku godinu dana, i odbojku isto toliko.

Sve ukupno tristo godina?
Po nekoj mojoj računici, ako si počeo da treniraš sa jednom godinom, sada imaš 28, još uvek treniraš i smatraš za sebe da si još uvek mali?

koji će mi matrak veština koju ne smem da koristim

Moja misao, takođe.
E, gotivno mi je to što mnogo ljudi ide na folklor. Cenim što ljudi žele da sačuvaju našu tj. svoju tradiciju i pritom se odvale od fizičke aktivnosti. Baš sam za Novu imao prilike da se uverim kolko sam zarib'o. U'vatio se u kolo sa zemljacima i teo dumrem!