Vukajlija Basket Čelendž

  1. Хоћемо се гледати овај викенд Новосађани?

  2. Ja ne znam hoću li moći. Imam nekih obaveza, ako stignem, pojaviću se.

  3. Ja sam raspoložen, samo da prođe ovaj užas od vremena.

  4. Kažu biće lepog vremena za vikend, basketaši oćemo l' na prelo?

  5. Ja nema šanse da dođem zbog posla, već sam otkazao i fudbal. Drugi put, jebi ga.

  6. Novosađani, hoćemo li nešto da pravimo za vikend?

  7. Баш ја хтедох питати саде.... Ај море сутра што се мене тиче....

  8. Vako, subota (20. 4.) u 13h, Ada. Ima li basketaša? Može i u nedelju ali ako se promeni vremenska, za sada je kiša najavljena za nedelju.

  9. Racunaj na mene...

  10. Izgleda da se opet odlaze okupljanje za sledeci vikend... Ili onaj tamo...

  11. Ja ne mogu zbog posla ni ovog vikenda, ni na košarku ni na fudbal.

  12. Malo je jadno da se skupi 20+ fudbalera a ne mogu 6 za basket. Jebiga, tako je kako je. Imali smo tu jednu basketicu bar da opravdamo temu.

  13. Može, raspoložen sam pa bar malo da se istrčimo, biće lepo vreme, što da ne.

    Aj još trojica, andele andele arriba arriba epa epa epa, iiihaaa.

  14. A što ne dođete u 4 na Adu u subotu? Malo fuzbal, malo basket i to je to.

  15. Ša znam, voleo bih prvo da čujem da ima fuzbalera koji bi igrali i basket u pauzi, nisam nešto primetio prošlog puta da se njima igra.

  16. gde?
    upisujte mene

  17. Ja nisam tu ovu subotu, al' basket uvek.

  18. I nista na kraju?

  19. Dođite u 16:00 na Adu. Kod kamenja. Dolazi dvadeset ljudi na fudbal i biće tu ljudi koji bi basket sigurno.
    Odete na one terene kod golf terena i tu su tereni za fudbal, a do njih, odmah iza tačnije tereni za basket. Biće i za jedan i za drugi sport.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.