Vukajlija Basket Čelendž

  1. Врећа за кромпир је увек одлично глумила мрежицу.

  2. Ma znate, znaaate. Ne bre, nego očigledno da neće ljudi da trče sa fuce na sket, verovatno hoće da iskoriste tu pauzu od 15 minuta da se odmore, a još ako vas dođe malo, tek onda nema ništa od toga. Pa video si poslednji put, da nije bilo momaka sa strane, verovatno bih sedeo i pušio kurac. Ne kažem ja sad da je to loše, ali ako sam došo na basket, oj digram bre basket.

  3. E duka bas si me razocarao sto neces doci. A taman sam odigrao dva basketa ove godine i namestio ruku lolo Cak verovatno i ortaka dovodim. I nisam znao da si mi u kraju, tako da pazi sta radis lololo

  4. Oće mene neko zvati, da mu jebem majku, pa ko je pokrenuo sve ovo?!
    JEL MI VAKO VRAĆATE?!

  5. Opa, komšija. Sad kao svaku definiciju koju napišeš, ja prokomentarišem DOBRA KOMŠO!

    Jebiga, dok je bila kiša ja bio u bg-u, sad kad je sunce, ja morao da odem iz njega. Ali ALBI BEK, koliko sledeće nedelje, dodži tad i povedi ortaka, što više ljudi, to bolje. Javi ako budeš hteo da uzmeš mrežicu. Crno, pa svi su dobrodošli, nećemo sad svakom posebno slati pozivnice.

  6. Pa onda dodji lolo Da ne kuka duka. Samo nesto kuka kako nas nema

  7. Dukka al' si glup jeoma

  8. Opa, komšija. Sad kao svaku definiciju koju napišeš, ja prokomentarišem DOBRA KOMŠO!

    Imas 400 komada na ovom profilu, i skoro 200 na drugom pa izvoli lololo

    Nabavice neko mrezicu valjda, nadam se, mrzi me se cimam do tamo. Ustvari, lazem, ne bih mogao da odolim pici kod Aleksica, pa zato

  9. Ne kukam ja, samo sam veoma usamljen... Glup i usamljen

  10. Aj ozb nek neko izakcija mrezicu. Ja cu imati i loptu neku, nije losa, ne skodi da imamo izbor od 2 lopte.

    Basket, subota 17h, tamo kod golf terena pored fuzbalera

    1. Gusti sok + ortak
    2. Gazimudo
    3. gruja
    4. hrast
    5. Ninka
    6. Stajner
    7. Crno

    Ako sam nekog zaboravio, dodajte!

  11. Ajd ako niko ne nabavi, kupicu ja... Koliko vidim ima za 360 kinti, mozda negde ima jeftinije...

  12. Kupi hraste, dacemo ti pare. Jednom

  13. OK, nema problema...

  14. Ninka je na spisku i za fuzbal i za basket. Nincilo odluci se.

    Ono sto je Dukka rekao da nema od djuskanja basketa i fudbala nista. Ja sam najbolji primer za to jer sam jednom ispo jajo i ostao na fudbalu.. Jebiga prvo igrao,pa kad je dosao red da branim, onda mi bilo glupo da odem tad ko picka, pa onda opet malo igrao,pa nisam imao snage morao da sednem da odmorim i na kraju odigrao 2 basketa..

    OD sad biram da li igram fucu ili basket. Ove nedelje sam iskljucivo na basketu.

  15. Ovde prc, izgleda da radim i sutra, stiže šleper večeras na carinu s nekim kalupima pa će sutra u toku dana da stigne ufirmu jebem ih u usta. Najgore mi što se ne zna kad tačno, ako dođe ujutro mogao bi da stignem, ako stigne posle podne mrko kapče.

    Rezime, možda dođem ali ne računajte na mene.

  16. mogu ja da prijavim trojku za na jesen: zdrakula, ckm i ja, pa sta nam bog da...

  17. Ninka je na spisku i za fuzbal i za basket. Nincilo odluci se.

    Nemam šta da se odlučim, igram oboje.

  18. Ne budes li dosao na basket, pretvoricu te u Muslija i bices osudjen na dozivotno nejebanje!

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.