Vukajlija Basket Čelendž

  1. Hahahaha doći ću, ne brini. :D

  2. Dolazim na sket!

  3. verovatno bih sedeo i pušio kurac. Ne kažem ja sad da je to loše

    Хехехехехехехехххехехехе

    http://1.bp.blogspot.com/-dZ3n7wo_jbM/UB1FEWIBjdI/AAAAAAAABvE/36faayu6WlY/s1600/troll-face+medium+face.png

  4. MileBubreg
    mogu ja da prijavim trojku za na jesen: zdrakula, ckm i ja, pa sta nam bog da...

    Moš jašta, internacionalce rado dočekujemo :)

    Evo, neka Deki opet bude zamena za mene, kao prošli put. OĆU OBRAZ DA MI OSVETLAŠ, MAĐIJO!

    Enjemi, a mislio sam da niko nije primetio moju vickastu foricu.... Fala ti :D

  5. Па што би ви баскеташи рекли - зицер! :Д

  6. Nema pušenja kurca? Onda ću da igram fudbal radije-....

  7. Gde su ti tereni za golf? Neka mi objasni neko gde treba da dođem, pošto obično kad idem na Adu, skinem svoje 501, 601 i popušim Marlboro, Monte Carllo, ne igram košarke.

  8. Pitaj gde je onaj stadion sa vestackom travom(pored se nalazi jos jedan "obican
    " fudbalski teren), prodji stazom koja ide tacno izmedju ta dva terena i pici pravo do poslednjeg kosarkaskog, jos nekih 100 metara.

  9. Ne znam ni ja gde se to nalazi... Ajd svi da obucemo fluorescentno zelene majice kako bih mogao da vas raspoznam kad dodjem tamo... :)

  10. Ko ne zna gde da dođe čekam ga do 5 kod kamenja

  11. ajde u 5 kod kamenja. Kako da te prepoznam, deky_aod-e?

  12. Kao Maradona u prelaznom periodu iz igračkih u trenerske dane.

  13. Ући ће алфом међу камење, не можеш га промашити.

  14. E kad već ima vozača, ima li ko sa Vidikovca da ide kolima, da se ogrebem za vožnju?

  15. Има Раја, ал не иде колима... А и није са Видиковца. лололоол

  16. "isti 'vaki, samo nije ferari. I nije žut."

  17. Е ал озбиљно јес' Раја из ток неког дела чини ми се... Или с неког брда...? Ако ништа друго да имаш бус плус другара до аде. кекекек

  18. Raja je sa vidikovca, barem ja tako mislim

  19. Crno, me zezas da si mi i ti komsija?

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.