Vukajlija Basket Čelendž

  1. Jedino sto imam , a da moze da se koristi za vezivanje je telefonski kabl lolo

  2. Meni lopta kod mojih, nisam je nosio u bračno gnezdo, tako da ne računate na moju. Valjda ste se snašli za neku, a?

  3. Jesmo,al ponesi nam neki konopac..

  4. A jebiga Mudo, kako slikovito da ti objasnim... Znači kraj mrežice (onaj deo koji se veže) probaciš kroz onu alku na obruču, i onda kroz taj kraj mrežice probaciš kanap i tako svaki put dok ne spojiš krug. Nema vezivanja mrežice direktno za alku, to nikako. Numem da objasnim bolje. Uopšte nije teško, sledeći put da obratiš pažnju :)

  5. Mislim da sam skapirao, ne bi trebala da bude nikakva nauka. Izmedju dve alke stavis jedan deo mrezice, pa onda kroz sva tri provuces kanap.

  6. Znam ja kako se kaci. Ako je hrast kupio mrezicu, dobio je i kanap u pakovanju. Ako ne, nekome cemo izvuci kanap iz sorca i vezati. Jebi grobare. Ende

  7. Kupio sam ja mrezu malopre, ali nema kanapa. Nasao samo na jednom mestu mrezicu, a prevelika je vrucina da sad trazim dalje. Ima dumremo na ovoj vrucincini... Ajd ako niko nema kanap nek ponese Gazimudo taj kabl od telefona pa cemo nesto da sredimo...

  8. Kabal od telefona.

  9. JEBI BASKETOAAAAAAAAAAAAAAAAA

  10. Nosim ja taj kabl od telefona, i noz. I loptu.
    Jebem vam leb, ko na kampovanje da sam krenuo.
    Hraste dodji bar 10 min ranije da stavimo mrezicu.
    Grujo,ako taj kamion ostane na carini, a verujem da hoce, bani i ti..
    Krecem za 15 min sa gajbe, pa cu malo da vrtim krugove po adi bajsem,pa se nadjemo !

    Neka puknu glasne zice! A ne, cekaj, to je za navijanje poziv!
    NEKA BUDE MUSLI DO MUSLIJA!

  11. E jbga, ne znam tacno gde su tereni. Mislim, pretpostavljam ali bolje da se nadjem sa ostalima nego da posle lutam po golf terenima... Nisam odavno bio na tom delu Ade, malo sam zaboravio gde je sta...

  12. Ajd ja cu ici tamo direktno, necu dolaziti do kamenja. Pretpostavljam da cu se snaci nekako... Bicu u beloj Amsterdam majici, valjda ce me neko videti...

  13. Nije loše bilo, jeste da mi je preciznost šuta bila na nivou Slavka Vraneša, al' sam zato bio loš u odbrani i nikakav u skoku. I podbio sam prst. AL SMO JEBALI BASKETOAAAAAAAA

  14. Izvinite za ispalu ali izvalio sam da vas ima sasvim dovoljno za sket a ovamo na fudbalu falilo igrača.
    Trebali ste da svratite do nas pa da izblejimo posle loma...

  15. Ja svratijo.

    Ja nisam.

    Šleper došo tek u četir jebem ih u usta, a posle već nisam bio ni za kurac. Sreća pa vas bilo dovoljno i ovako, eto me sledeći put kud živ kud mrtav.

  16. Simpatican basket s obzirom da smo svi poslednji put igrali davno lolo

    Bar smo jebali grobare :D

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.