Prijava

Даклем, вако, питање је упућено мушком делу који је замаљавијо, наравно.
Елем, наглом појавом велике количине метро или којекаквих већ сексуалаца, буљаша и такотих фегетлија, занима ме да ли су неки од вас подлегли том тренду бријања илити депилирања регија испод врата, типа пазух, груди, стимак, леђа, ноге, патка (не рачуна се шишање, већ искључиво бријање)? И чему тај корак, зашто сте се одлучили за то? Само немојте да почнете да ми серете о хигијени и такото, пошто је то срање од одговора, али чисто срање и не сматрам као одговор већ као оправдање за тај поступак...

Питање је конкретно, не морате неку спемчину да бацате, јербо ће закључати тему, ако већ не постоји нешто слично...

Рецимо, ја ништа, али јебено ништа не бријам осим лица, чак и лице запостављам јер сам јебено лењ, па зна паучина добра да запати...

Да вас чујем?

Ja brijem ispod pazuha, jer se nekontrolisano znojim. Ne mogu to da zaustavim, sve sam one stikove i sprejeve probao, ne pomaže. Kad se obrijam, bude manje.

Рецимо, Нивеа јебе по том питању, имао сам исти проблем, међутим, редовно прање и Нивеа антипреспирант, замрзне се пазух... лоло делује ко реклама са неким буљашем лололо

I onda namažemo šupak pomadom od manga. Krajišnik dlake sa sbe skida samo ako ga međed slušajno nekud zakači. Onda takvog Krajišnika pošaljemo u Vojvodinu ili Beograd, jer je pička.

Nemoj brijati ništa osim lica. Nikada.

ovo je bio posljednji post koji je zabagovao temu (obrisan)

glavni
Brijem se neredovno ispod pazuha i oko kite. Ispod pazuha se brijem zbog znojenja, a oko kite zato što izgleda veći i ribama ne upadaju dlake u usta dok mi puše.

Захваљујем Луло!!
Удрите људи! Да вас чујем...

Pazi ovako.

Nikad mi nije bilo jasno zašto neko umišlja da je faca ako se obrije ispod miške ili depilira noge. Pričam o muškoj populaciji. Iskreno, bole me kurci da l' nekome smetaju moje dlake ispod miške. Da mi ne trebaju, sigurno nebi izrasle tu, realno.
Prošle godine sam bio na bazenu, i samo starije likove sam viđ'o dlakave, svi ostali (ispod 18 godina) bez ijedne dlake. Žalosno, čoveče. Mene nije bio blam da hodam dlakav, tjst, ispod miške dlakav. Na grudi mi ni dan danas nije nijedna dlaka izrasla. :srećan zbog toga:

Tako da, Šećerni, zajebi to. Kako kaže naša stara poslovica 'Najslađi je poljubac, kad brkovi žare'

Pravda za dlake!

Nisam nešto mnogo dlakav, inače brijem se jednom sedmično a bez problema bi moglo i na svakih 10 dana. Od ovog ostalog sam obrijao ćunu dvaput, zbog nekih uroloških pregleda. Drugo nisam ništa i ne planiram dok mi je ove pameti.

Bio sam mlad i glup pa sam obrijao grudi i stomak, jer me je bilo sramota da idem kao majmun na more. Posle mi izrasla još veća šuma. Kasnije sam došao na genijalnu ideju da to depiliram, i sad opet imam onu staru, redju šumu.

moram da te razočaram, ne brijem ništa ispod vrata,al ponekad pokosim travu pošto je ispod niova vrata.
edit: al ovo bzvz zvuči...ignorišite slobodno.

Češće se brijem dole nego gore. :)
Ćunu zapravo brijem i zbog higijene, ne ljuti se Gorki molim te :), ali i zato što mi je jednostavno prijatniji osećaj tokom seksa naročito tokom leta jer se znojim u nezapamćenim količinama. I mojoj devojci se više sviđa, iako sam to radio i mnogo pre nje. A i što reče glavni ćuna izgleda veće lololo
Ispod miške nikad. Doduše i nisam nešto spektakularno dlakav, na grudima imam sve ukupno pet dlaka. Ne kapiram muškarce koji depiliraju noge, to moj mozak ne može da nikako da skapira.

Brijem se ispod pazuha i muda, al kad ih skupim lololo..
Razlog je naravno smrad, a i ogavan onaj izgled dlake ispod pazuga, ko ono na vrhu kukurza one dlake.. A dole ona jarcevina mi je ogavna, pa malo makazicama secnem a gore se obrijem pa mi izgleda ko vehabija..
Ljubavni tepih ne brijem, a i nemam ga nesto, 3 dlake po kvadratnom centimetru..

Ko bi reko da će ovo prerasti patišpanj jebačku temu.

Чупав сам ко Чубака, начи љубавни ћилим и такото, једном сам морао да се обријем од пупка на доле, јер сам имао операцију слепога црева...
И сматрам да је убер геј бријати било шта испод врата... Мада, неки стварно имају тај проблем са знојењем, што јес јес, али длаке помажу да се тај зној групише на једном месту и да не прави локву на мајци у пазушном делу...

Мада, неки стварно имају тај проблем са знојењем, што јес јес, али длаке помажу да се тај зној групише на једном месту и да не прави локву на мајци у пазушном делу...

Baš tako, kažem ja da mi ne trebaju tu nebi rasle.

samo starije likove sam viđ'o dlakave, svi ostali (ispod 18 godina) bez ijedne dlake.

A možda... ni nemaju šta da briju? :)

Jedini put u životu da sam i lice brijao na ćelavo je za matursko veče, samo skraćivanje i to isključivo u cabeza zoni, ostalo ni na filmu. A ni ne znojim se nešto preterano, niti se čujem da uši otpadaju... niti sam primetio da brijanje nešto osobito pomaže onima koji tih problema imaju.

Шишам испод пазуха и око патке, лакше ми да се запирам кад немам длачурине. Неколико пута сам морао буљу да бријем јер сам имао неку операцију. Хирург ми после рекао да морам да бријем редовно због хигијене да се не обнови рана, ал ја сам баталио.

Бријем пазух једино од маја до септембра, остало ништа. До душе, на грудима и стомаку немам ништа, тек ми је 16 и по. :)

Скраћујем око вршњака и испод пазуха на кеца, отприлике једном мјесечно.
Нема ту ништа метро, већ је неопходна хигијена.
Иначе сам свугдје солидно чупав гдје је предвиђено да се буде, само на леђима фала Богу нисам.