Prijava

S druge strane ti ćeš i kres-kombinaciju da predstavljaš kao devojku jer bi malo koja pristala na drugačije

Е, ово сам и ја мислио, а онда сам налетео на неке примере, па сам сконт'о да сам био у заблуди. Тј. не у заблуди, него наиван. Не би веровао до које мере су жене у стању да буду јадне и на какав третман да пристану.

Nema svrhe da se troše riječi na nekoga kome je prošao rok.
E, a sad, kad me neko pita kakav je bio prvomajski roštilj od prije 3 godine, tu mogu svašta da mu napričam.

Не би веровао до које мере су жене у стању да буду јадне и на какав третман да пристану.

+1 Ćud ženska je smiješna rabota.

Ono ako ste već kres-bombinacija lakše je da je predstaviš sebi i drugima kao drugaricu ''sa povlasticama'' (kako je ovo gej izraz), nego kao devojku. Lakše je, manje vezuje i stvari su odmah čiste i tebi i njoj.

EDIT: Da naravno da nećeš reći ljudima ej to mi je drugarica koju jebem ponekad, ali sebi u glavi moraš to da složiš.

Не би веровао до које мере су жене у стању да буду јадне и на какав третман да пристану.

Ma verujem ja svašta, lakoveran sam, al opet i odrastao sam u malo konzervativnijoj okolini pa neke stvari teže zamišljam.

Malo sam možda skrenuo s poente. To je da imaš likova koji odanost, bilo ona prijateljska ili emotivna jako ozbiljno shvataju i prevaru bilo koje vrste doživljavaju jako intenzivno. Takav će da pljuje bivšu devojku nevernicu pred bilo kim a ako ta slučajno naiđe u oči će da je pošalje u kurac taman bila u društvu čitave familije, al taj će opet na svojim leđima iz govana da te iznese ako misli da si mu prijatelj. Nisu loši ljudi u pitanju, samo malo ograničene fleksibilnosti, da se razumemo ni meni ne pašu preterano ali umem da cenim, klasičan paladin arhetip.

Zato što smo inertne gomile televizijskog sala koje mrzi da dignu guzicu i potraže bolju ispašu. Odvagneš lepo ZA i PROTIV, pa ako ZA prevaže sedi i budi zadovoljan, ako prevaže PROTIV digni dupe i traži bolje.

mislim da je ovo najčešći razlog:) mada je činjenica da većina i neće baš tek tako da otkači nekog za svaku sitnicu, ii bar ne bi treblo. U svakom slučaju, što Pacov reče, treba obratiti pažnju na tu klackalicu i ja sam uvek za to da subjektivni osećaj jebe i da se sve drugo zanemaruje. Dakle, ako si nezadovoljan, ma koliko da objektivno treba da budeš zadovoljan, bataljuj, i obrnuto.
Džimi, ti odnosi o kojima pričaš, prijateljstva među bivšima, zavise najviše od toga koliko imate godina. Jedan moj bivši dolazi kod mog sadašnjeg na tretmane, takođe je meni dovodio sina na tretmane. Ja zaista mislim da bi se, i da totalno zanemarimo profesionalnost, osećala kao najgora osoba na svetu da sam tu pravila neki problem i nećkala se.
Drugo, VELIKA stvar je i vremenska distanca. Ako sam ja u kilometarskoj vezi, meni je zaista daleka prošlost nešto što je bilo pre toga, što će reći pre skoro 9 godina. A mislim da je i mnogim drugim ljudima.
I ovako, uopšteno za temu, ja sam ranije recimo, imala želju da čujem odgovor na ono- zašto...Naravno, kasnije sam shvatila da često i nema naročitog odgovora, a i da su neki ljudi jednostavno loši ljudi, a da u nekim drugim slučajevima može biti ono He/She's just not that into you.
i da, zaista stojim iza toga da mislim da jeste nezdravo preterano čeprkati po prošlosti, vraćati se, pitati se i sl, osim sa svojim psihoanalitičarem;)

Не би веровао до које мере су жене у стању да буду јадне и на какав третман да пристану.

За разлику од мушкараца.

За разлику од мушкараца.

oo,ne bi verovao ni dokle su muškarci spremni da idu, da ti prosto bude u isto vreme i smešno i žao i ne kapiraš što sebi to rade, a sa takvim ljudima što bi pa imao posla... sve je do karaktera, ne šljakaju banalne generalizacije, a kamoli na nivou pola.

За разлику од мушкараца.

Нисам то рекао. Мојне ме јебеш, Геме, овде и сада.
И мушкарци умеју да буду подједнако јадни, ал' човек је поменуо жене, па сам ја одговорио.

Мада...

Кад је жена јадница, некако је то у мојим очима јадније него кад је мушкарац јадник. Кад мушкарац прави будалу од себе због рибе, мање ми је јадно него кад жена прави будалу од себе због неког лика.

Ал то је само мој утисак.

ЕДИТ: Јебига, ја сам старомодан тип који и даље види неку лепоту у освајању жена од стране мушкараца, а приликом освајања су сва могућа средства дозвољена. С друге стране, кад жена мора да осваја мушкарца и притом прави идиота од себе... Мора да ми буде антипатично. Зато су ми ваљда и антипатичне неке рибе које покушавају да флертују са мном. Шкк?

Jedan moj bivši dolazi kod mog sadašnjeg na tretmane, takođe je meni dovodio sina na tretmane.

Не знам о каквим се третманима тачно ради, али професионални односи су нешто друго, то можда и може да буде допустиво.

oo,ne bi verovao ni dokle su muškarci spremni da idu, da ti prosto bude u isto vreme i smešno i žao i ne kapiraš što sebi to rade, a sa takvim ljudima što bi pa imao posla... sve je do karaktera, ne šljakaju banalne generalizacije, a kamoli na nivou pola.

Наравно да бих. Зато сам и написао тај коментар. Који неси схватила, за разлику од Џимија :п

to sam napisala da ne bi bilo bilo kakvih generalizacija, nema tu ko je jadniji, ili što džimi kaže gore su mu ribe koje se tako ponašaju. nisu, brate, ako se ponašaš jadno, nebitno kog si pola, zgazio si sebe, pa si zgazio. to je do karaktera, kućnog vaspitanja, principa i držanja do sebe.

Đape rekao suštinu. Ako se pak ispostavi da je kučka-kreten, zadrži to za sebe ipak...

Predražinjo
Nikad ne seri u tanjir iz koga si nekad jeo!

za džimijev EDIT :) :
slažem se sa tim da muškarac treba da osvaja, da se potrudi, pa valjda i jeste mušarac, a sve manje takvih i ima, majka mu stara, a i to je lepo, nekako sve ide svojim tokom i sklapa se, upoznaju se ljudi. nemam ništa protiv da devojka koja voli izvoli i pridje muškarcu, mada to nikad nisam radila, niti ću, prosto, dovoljan je neki signal, smešak, ako se pruži prilika za razgovor zainteresovanost, ali da neko nekom skače zavrat i glumi neku bed bič-strpaću te u krevet ovog momenta na prvu u gradu,daaj.takodje, tipovi koji imaju ovakav stav znaju da budu podjednako odbojni, jer je po mom mišljenju to nemanje stila.

Predražinjo
Nikad ne seri u tanjir iz koga si nekad jeo!

Mudar Predražinjo, mudar.

jes vala, ko zna kad će da ponestane tanjira, pa taj opet zatreba. :)

ili nedo bog, razbiješ tanjir O.o

ju! nedajboženikome!

leteći tanjiri nisu tako retka pojava u vezama, boga mi :3

Alo, bez spema, videće vas Ciklon ;)

ciklone, vidi me!

:baca tanjir:

ili nedo bog, razbiješ tanjir O.o

Увек можеш само рукама да се послужиш.