Prijava

ПА ОВО ЈЕ ПЛЕОНАЗАМ.

nastavniče jeste li vi to malopre pili šampon?

ciniku propao biznis s gumenim opancima pa sad kivan na američke robne marke

sad sam pitala kaizena, reko da smem.

Варнер, чуо сам страшне ствари о теби.

ciniku propao biznis s gumenim opancima pa sad kivan na američke robne marke

БОГТЕ ЈЕБО УНИШТИШЕ ОВАЈ НАРОД

sad sam pitala kaizena, reko da smem.

Марципан, верујем да волиш да дајеш лекције из морала и животне етике, ал пусти нас злобне да мрзимо у миру сваког ко нам дира Србство и православље, наиме дотичне.

Pa dobro, zašto se onda ne igrate, nego samo kada ja dođem?

Pa dobro, zašto se onda ne igrate, nego samo kada ja dođem?

Узбуђује нас присуство самопрокламованих бораца за једнакост, правду, демократију, сир и војну музику.

I šta sad, da prekinem ili da nastavim? Ajde reci nešto zlobno.

Većina klinki se tako oblače tako da sublimirano poručuju "kamšotuj me po facurdi u klonji folkoteke za ko'i dinar, ali meni je super jer smo na koncertu Dare Bubamare a ti si rezervni bek FK Vojvodina, sa počupanim obrvama i nemačkom penzijom od babe sa majčine strane i voziš nabudženog Golfa četvorku.... Ali ono, meni je super jer je sve iole pametno i iole povezano sa mozgom smOoOor... hihihi"

Ali tinejdžere ne bi trebalo kriviti, jebiga svi smo u manjoj i većoj meri pravili gluposti u tom periodu, ali tu su najčešće bili roditelji koji su nam bacili koji savet i sugestiju, i izvukli smo se (kako ko). Elem, meni je veoma interesantno šta se dešava u mozgu roditelja takvog jednog izblajhanog i napućenog specimena kad zavaljen u fotelji dok gleda tursku seriju, ugleda četrnaestogodišnju kćerku spremnu za izlazak: obučenu kao rumunska kurava na petlji kraj nemačkog autobana i slojevima šminke u toj količini da bi Aliji Sirotanoviću trebalo po sata da joj mašala pogolemom lopatom za sneg razbaca po facurdi. Koji je to mozak? Koji su to stavovi? Živo me zanima. Je li to zonfa "Kćeri, nađi nekog bogatog, pa da posle k'o pobratimi delimo dohodak?"

reci nešto zlobno.

Кад ухватим све Штрумпфове стрпаћу их у казан.

Opaaa, evo došao neko da Cinik ne bude sam. :) Idem, pa paaa...

Кад ухватим све Штрумпфове стрпаћу их у казан.

Iju! Strašno. :)

Ево ја ћу станем на страну Марципанке, да браним даму.
:стајемнастрануМарципанкеимирностојимигледамићутим:

Većina klinki se tako oblače tako da sublimirano poručuju "kamšotuj me po facurdi u klonji folkoteke za ko'i dinar, ali meni je super jer smo na koncertu Dare Bubamare a ti si rezervni bek FK Vojvodina, sa počupanim obrvama i nemačkom penzijom od babe sa majčine strane i voziš nabudženog Golfa četvorku.... Ali ono, meni je super jer je sve iole pametno i iole povezano sa mozgom smOoOor... hihihi"

Ali tinejdžere ne bi trebalo kriviti, jebiga svi smo u manjoj i većoj meri pravili gluposti u tom periodu, ali tu su najčešće bili roditelji koji su nam bacili koji savet i sugestiju, i izvukli smo se (kako ko). Elem, meni je veoma interesantno šta se dešava u mozgu roditelja takvog jednog izblajhanog i napućenog specimena kad zavaljen u fotelji dok gleda tursku seriju, ugleda četrnaestogodišnju kćerku spremnu za izlazak: obučenu kao rumunska kurava na petlji kraj nemačkog autobana i slojevima šminke u toj količini da bi Aliji Sirotanoviću trebalo po sata da joj mašala pogolemom lopatom za sneg razbaca po facurdi. Koji je to mozak? Koji su to stavovi? Živo me zanima. Je li to zonfa "Kćeri, nađi nekog bogatog, pa da posle k'o pobratimi delimo dohodak?"

+1

Opaaa, evo došao neko da Cinik ne bude sam. :) Idem, pa paaa...

Што се твог одласка тиче, срећни ти пути. Није цео свет кројен по твојим мерама, које су изразито субјективне, најблаже речено. Више среће у троловању- моралпедерисању на некој другој теми, овде ти баш није ишло колико видим. И поштеди нас фалш интелектуализма.

Ma koje dobro oblačenje? Šulja, farmerke i goni. Nešto u stilu reprezentativaca Srbije kad dođu u Bg da odigraju utakmicu za Srbiju, pa krenu na splav. Mada ja više volim havajke, majicu i japanke i piči kroz grad.
(NO PEDERUŠA ALLOWED!! AND ALSO NO ONA TORBICA ŠTO LIČI NA PEDERUŠU, A NIJE PEDERUŠA ALLOWED!!)

Ево ја ћу станем на страну Марципанке, да браним даму.

даму.

Марципан

даму.

http://www.solarfeeds.com/wp-content/uploads/dude-wtf.jpg

ma nek se oblači kako ko oće, bole me....kacam skoro vido lika u uskim lonama sa BELIM čizmama sa kopčom gotovo do kolena na +25 stepeni u sred podne, ništa me više ne može iznenaditi, ko, šta i zašto fura taj stajl.
A još manje me bole za prefensi curama. Neka su one nama žive i zdrave i da nam daju, puna kapa. Neka obuku i plastični džak od UreJe štosmene tiče.
ps. tog lika sam viod u BG-u, da se to desilo u rodnoj mi Jagodini, teško da bi taj živu glavu ičupo (mislim, ne zbog mene, već od standardnih 'zaduženih' za 'red i mir' u gradu)

Najzanimljiviji modni detalj mi je kad gurneš dio košulje oko kopče na kaišu u hlače. To je tako urbano. Jea bejbe :DDD

e da, do jaja je onaj blagi 'buntovni' stajl..tipa, pola raspasana šulja, pola zapasana napred, da se vidi kopča na kojoj piše 'Indians 1873' ili takav neki trip, naravno, beli kaiš obavezan.
njaaaaaaaaaaaah....

Ma jebeš stilove, važno da je čisto. Nije važno ako je pokrpano, važno je da je čisto.