2 предлога

  1. Имам два предлога, један мањи, један већи:
    1. "Back to the top" дугме, рецимо у доњем десном углу, које враћа на врх странице.
    2. Мобилна верзија сајта. За име божје, сваки сајт који данас држи до себе има и мобилну верзију. А и мислим да није баш толико тешко за урадити.
    Ако ништа од овог није прихватљиво, извињавам се свима што сам им утрошио драгоцено време које би сигурно паметније искористили.

  2. Prvi predlog je OK, a drugi je zaista dobar. Mada ne znam koliko ga je teško izvesti, jer je Vukajlija vrlo specifičan sajt po pitanju dizajna.

  3. Не мора све да буде укључено у мобилну верзију, нек за почетак буду само, на пример, дефиниције (са укљученим коментарима). А нек после додају и остало.

  4. 1 предлог је одличан, а други не треба јер ја користим Вукајлију на мобилном и нема никаквих потешкоћа :)

  5. Предлагано је 'иљаде и 'иљаде пута и ништа није уведено од тога, тако да ни ти ништа нећеш ту променити. Јбг.

  6. Što će ti back to top dugme kad imaš home i end na tastaturi ?

  7. Ovo back to top dugme je bukvalno 15 minuta posla u vr' glave, ali za ovo drugo se mora pomučiti malo.

    Prvo treba smisliti dizajn, pa se onda odlučiti za jednu od dve stvari:
                   -izmeniti dizajn celoga sajta da bude takozvani "responsive" (da različito izgleda za ekrane različite širine)
                   -napraviti dizajn specifičan za mobilne telefone i turiti ga na mobile.vukajlija.com što je lakše ali je ipak prevaziđena tehnika.

  8. Što će ti back to top dugme kad imaš home i end na tastaturi ?

    Јбт, ја тек сад утриповао да хоме служи за то.

  9. Što će ti back to top dugme kad imaš home i end na tastaturi ?

    zbog:

    Јбт, ја тек сад утриповао да хоме служи за то.

    A i ja na lap-top imam home dugme samo kao deo numeričke tastature, što znači da moram da isključim brojeve stisnem home dugme i ponovo uključim brojeve, a kao što rekoh to dugme i nije neki posao da bi se sad tu ciganisali.

  10. Što će ti back to top dugme kad imaš home i end na tastaturi ?

    A који проценат људи искрено зна за то?

  11. Kako je kul ovo "home" dugme, ej! :D

  12. Brate, imam i ja predlog, ali da ne pravim sad temu i smaram narod. Treba da suvede jedan upit koji iskace na ekran kad se klikne na odjavu. Jebemu mater, oj da kliknem na profil nekad da vidim koliko sam rasan sa svojim jebackim skorom i kliknem na odjavu majku joj jebem, a da me niko pre toga nije pitao ocu li ja da se odjavim. Drzava nesto duradi!

  13. Dugmence ''HOME'' ako koristiš lap-top onda isključiš ''NumLk'' i Bog....

    YeahBatch
    Brate, imam i ja predlog, ali da ne pravim sad temu i smaram narod. Treba da suvede jedan upit koji iskace na ekran kad se klikne na odjavu. Jebemu mater, oj da kliknem na profil nekad da vidim koliko sam rasan sa svojim jebackim skorom i kliknem na odjavu majku joj jebem, a da me niko pre toga nije pitao ocu li ja da se odjavim. Drzava nesto duradi!

    +1

  14. Brate, zar vas mrzi da skrolujete?

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.