Prijava

Bez sprdnje, da li je neko ikada išao u Moldaviju, ima li tamo šta osim kurvi?

Moj kolega putuje kao umetnik da radi performanse i uvek za te istočne zemlje bira voz, obzirom da je poznata cicija berujem da je to najjeftiniji prevoz.

Ајде, ако ти није тешко, питај га колико изађе карта и коју руту користи, да ли преко Румуније или преко Мађарске, и да ли купује карту овде или у станицама где преседа.

Е је л' знате за каучсурфинг? То ми делује као добар трип, имао сам и профил пре неколико година али нисам никада ни био нити је неко био код мене. Није лоша форица, само зависи ко ти западне и коме западнеш.

Неко био у Египту? Утисци, колико пара сте потрошили, колико времена сте провели?

ima segedin za 1500 gengula, kreće se ujutro oko 6 i ostaje se do naveče...
a ja bi izbegavao te loukoste jer sam od mnogih čuo da uvek bude napisano nešto sitnim slovima...i onda bude ''ali piše da je karta 40e???''....''ne ne ne, niste dobro videli to je osnovni paket, ali vi treba da platite još i bla bla''...
od nemalo ljudi sam čuo ovakve stvari

Виз ер који ради италију србију има например зачкољицу да мораш преко нета да одрадиш чек ин, али то је 5 минута посла и само треба да се одштампа неки документ са бар кодом и то је то. Ако се то не уради онда на чек ину на аеродрому плаћаш додатних 15 еура. Ишло је доста људи које знам а и ја сам ишао и нисам имао баш никаквих проблема.

Е је л' знате за каучсурфинг? То ми делује као добар трип, имао сам и профил пре неколико година али нисам никада ни био нити је неко био код мене. Није лоша форица, само зависи ко ти западне и коме западнеш.

Ne bih se ja osećao prijatno u kući apsolutno nasumičnog čoveka hiljadama kilometara daleko od prve poznate osobe. Zamisao je dobra, ali kosi se sa onim zajedljivim skeptičnim nepoverenjem svojstvenim primitivnoj zajednici. A i može neko da te iskasapi.
Gde mogu da nađem spisak svih lou kost letova iz Srbije, recimo. Da vidim šta mi se i kako nudi, pošto mi oni deluju kao najbolja opcija, a, ako bih uspeo da iskuburim put do Moskve , i kao jedina opcija.

Погледај на виз еровом сајту, не знам да ли имају за москву, ако не иди на идримс или тако неки сајт, гуглуј и све ће да ти избаци.

Nadao sam se da ima neki sajt koji pretražuje sve letove, da ne tražim po pojedinačnim kompanijama šta nude. Osim ako nije slučaj da ima tri kompanije ili tako nešto.
Pogledaću sutra kakve su prilike.

Tražio sam sad lou kost letove i našao sam neke po neverovatnim cenama unutar Evrope, ali za Rusiju ništa ispod sto evra u jednom pravcu ili nešto malo jeftinije za 52 sata vozom. A i to što sam našao ne znam koliko je istina, a koliko bi mi na to napakovali još toliko za nekakve takse. Inače, na to upozoravaju po netu, da uvek proveriš stvarnu cenu pre nego što se zaputiš. Primera radi, jedan let na popustu za, čini mi se Rim, na cenovniku jedne lou kost kompanije košta 11 evra.
Džimi, našao sam neki forum gde pričaju o odlasku i Kijev, čini mi se da su zaokružili cifru na sto evra u jednom pravcu, mada možda može to i jeftinije.
Ne znam da l to ljudi nisu videli temu, ili stvarno niko odavde nije bio do Moskve.

Sing, šta bi na kraju? Vidje li ti Muskovit?

је ли неко упућен у постојање неких сајтова који у понуди имају јефтин аутобуски или железнички превоз ка иностранству (типа немачка, аустрија, чешка и то)? и да саобраћају читаве године и да су заступљени и код нас, дабоме, пошто ми без тога не значи ништа.

Probaj sa http://www.eurail.com/
To ti dodje kao najbolja opcija ako nemas tacne datume putovanja.
Imas vise opcija, mozes da izaberes npr da kupis kartu koja ti vazi bilo kojih 5 dana u periodu od dva meseca, ili za odredjene zemlje, sve zemlje kako vec hoces...videces vec pod eurail passes koja ti opcija najvise odgovara.

E sad, kontam da ne mozes iz srbije da hvatas njihove vozove, al mozes iz madjarske npr, sto nije tako strasno ako uzmes u obzir da ti je povratna vozna karta do tamo 26 e.

ako hoćeš do tih gastoz zemalja onda ti lasta izađe kao najjeftinija.

Мени треба неко да ме посавјетује кол'ко је отприлике карта до Лондона и да се вратим одма следећи дан, немојте ме напушавати одмах око сајтова тих јер у Вишеграду тога нема па ми није познато :Д

Ima iz dubrovnika nekih loukost letova al sad ne znam gdje kad i kako. raspitaj se.

Imas easy jet iz dubrovnika do londona, u pravu je merci. Iz beograda imas wizz air ako ti je to iz nekog razloga bolja opcija. Mislim da od toga ne moze jeftinije da se ide, i naravno da kupis kartu 2 meseca unapred

Ljudi zna li neko kako najjeftinije proći kad se ide za Zagreb iz Podgorice i nazad? Ako neko nešto zna kuda i kako najpovoljnije neka javi... :)

Moze li neko ko je vest sa guglom da mi pomogne da nadjem jeftin let.

Datum polaska, manje vise nebitan, narednih 10 dana
Datum povratka , 12. avgust najkasnije, iliti 10ak dana od datuma polaska
Mada moze i bez povratka

Mesto polaska:
Beograd ili Tuzla, eventualno budimpesta

Mesto sletanja:
Frankfurt ili Frankfurt Hahn