Prijava

A da uvedes vise paketa, pa neka svako izabere paket po svojim potrebama:
1. Prenesi- korisnik dobija dnevno kvotu za 3 definicije, a neiskoriscene moze iskoristiti u naredna tri dana.
2. Standard- korisnik dobija dnevno kvotu za 5 definicijakvota vazi 24 casa. Neiskoriscene definicije se ne prenose u sledeci dan.
Salim se naravno:)

Povećao sam kvotu na 10. Malo je nekako 5 ;)

i meni sad 10 deluje mnogo, ali opet...
možda da se napravi da imamo 5 definicija na 12 sati ?
jeli ciklone, šta misliš na to?

upravo su ove stvari koje su nabrojao u poslednjem postu i bile razlog za uvođenje kvote, uboo si ga ko prstom u... :D:D

@zyclon83: vratih definicije onih kamikaza.

neka bude 10 na 24 časa jedno nedelju dana pa da vidimo.

Ako je 10, to kao i da ne postoji...

сАГЛАСНА С ЛИтијУМОМ. Ја САм за врАЋАЊЕ нА 5 јер оВо маЛО гУБи сМисАО.

Сагласан сам са сагласним и петицом.

Ja kažem sedam. Znam da ja uvek lupetam i da zvuči kao da sam odalamio broj, ali meni 7 deluje optimalno.

ja sam za uvođenje režima 3 nedeljno!
haha

KaО СедАМ чАкрИ, сеДам јАрИЋА И седаМ ДАнА у нЕдЕЉи? МнОГо је То, оПЕт ћеМо да СмАрАмО...

Колега довлињо... овакви упади нису у складу са кућним редом ове просторије. Замолио бих вас да овбразложите број 7 као оптимум броју дефиниција по члану дневно у најмање 2000 (двехиљаде) речи... Ово заиста није како ваља... Стидим се... а требало би да се ти стидиш...

Koristio sam teoriju velikih brojeva :)

Sto je mnogo mnogo je!
Inace 10 definicija je prosek mnogih "vrednica" koji pisu dosta definicija(uglavnom gluposti)na dan.
I ne samo to imamo i likove koji imaju caknorisovitispa ce da tih 10 definicija da iskoriste za to i opet ce nastati opsti haos.
Bolje je da se vratimo na pet istog momenta.

10 DEFINICIKJA???
Onda bolje da nije nishta ni radjeno po pitanju ogranichavanja jer je ovo besmisleno...Ili vratite 5 ili ukinite skroz...Ovo je, po mom mishljenju, glupo...

Nema smisla, ko je jos lud da ostavlja preko 10 definicija. 5 je bilo taman. Ovako je isto kao i da nema granica.

ok ok, ću vratim večeras k'o što je bilo... al ste neki... :)

E jbg, ja sam hteo uz pomoc obrnute psihologije da te nateram da stavish na 20 da mozemo da definisemo sve zivo. Al' me zajeba :)