Prijava

brate, ja bar ne učim xdddddd

prvi put uzeh majstora i margaritu, naslov mi je bio bljuvotina, što mi i nije bilo loše, jer e'o tek kod 11. poglavlja malo me zainteresovala

Ne kapiram tu knjigu, jedva sam je dokusurio.

Elem, Proces pokušavao 2put bezuspešno.

A kao klinac odustao od Pop Ćire i pop-Spire jednom. Ima masa nekih tuđica, a na kraju je rečnik, pa moraš svaki čas da vrtiš tamo-ovamo. Smorilo, batalio.

Мајстор и Маргарита ме сморили за медаљу. Завршио је само да бих је завршио. Можда зато што сам је читао касно, негде око дваесосме, а писана за основце и децу до седамнесте.

сазнао сам ко си

видимо се у среду

Vidim aktuelne sportske teme, pa samo da prošaram, iako pretpostavljam da sam u ovoj već učestvovala. Ali Pakao je glup duplo više od svih glupih knjiga, pa još jednom da podsetim. Mada me je jednom davno smorio i Tom Sojer.

иначе толико причате о књигама да треба тема за добре књиге, књиге које су смориле, "онако" књиге, лектиру, књиге за поподне, књиге за увече и књиге које су најбоље за под ногару стола да не мрда док окрећем пасијанс

Ma ne smaraj, ja jednom u godini dana dođem da pričam o knjigama.

hajdi je najsmaračka knjiga

koliko ti je dosadno u zivotu od 1 do citanja knjiga

Pa Cipelarnik šta sad oćeš spomenik da ti podignemo?

био сам ироничан јбг јел толстој и достојевски не користе иронију? можда и саркастичан, нисам сигуран јер не ширим свој вокабулар књижевношћу

Mi svi čitamo, čitamo međusobne postove na sportskim temama.

;)

miniskech

Књиге које су вас смориле током читања

Svaka xD

хахаххахахахах

књиге које су вас смориле током читања

ниједна, ниједну нисам прочитао џддддд