Prijava

Kockar malo slabiji, ali možeš da ga pročitaš u jednom dahu, pošto je nevelika knjižica, nema ni 200 strana.

Ovim tempom bi znacilo Karamazovi za 3 dana, carobni brijeg isto 3 ili 4 cini mi se, Rat i mir... pola godine ipak, 9999 strana jbg.
Nije da sumnjam u tudje brzine samo kazem da je za mene dostizanje istih malo vjerovatno.

е мајмуне

Moja baka nosi naočale. Ona je puno čitala. Pametnija je od pčelice sada ali šta to vredi kad sad umesto soli u ručak sipa sode bikarbone jer ne vidi razliku dok ne lizne?

Moja baba volela da prelista par strana pre igranke

Niko nema tako nezne tabane

Matej,poslao sam vam osobnu poruku!
Matej,poslao sam vam osobnu poruku,

sve knjige
ko čita knjige neku mu piše pjesme

I cuva straze.
Skec je bog humora, Borat kralj.

Što bi učinio ti da ti netko tako uzme djevojku?

E nek sam doživeo da vidim da postoje ljudi kojima je Majstor i Margarita dosadna

Ja sam majstora i margaritu u dahu pročitao, bas mi držala pažnju. Inace, kad mi je dobra knjiga u stanju sam da čitam po 150-200 strana za dan a kad me smara oduži mi se čitanje. A mnogo me smorila neka "oko sveta na nemacki način", jedva sam je pročitao. Doduše, moze dosta da zavisi od trenutnog raspoloženja i stanja kako ce mi leći neka knjiga.

P.D. Dzejms - Ubistveni Um
Kao neki krimi roman, i onda sam na pola rekao MA BOLI ME BRE KURAC KO JE UBICA, UMRECU I JA PRE NEGO STO SAZNAM.
Opisivanje prostorija i rasporeda svega u istim. I za svakog lika ne tako kratka istorija.

Družina Sinji Galeb. Ta knjiga me baš baš smorila.

хермелин дечко за пример, чита лектиру за годину унапред преко летњег распуста