Da li si ikad...?

  1. Nisam ni na jedno,a kamoli na sve!Stidljiv sam :(

    Da li si ikada uradio nešto normalno?

  2. Jesam, gimnastičarsku figuru "sveća" možda nije baš bila 90 stepeni (pi pola) ali sasvim normalan sam bio u odnosu na pod

    Da li si ikada gledao porno film sa društvom?

  3. Pa ne ceo,samo na preskok.

    Da li si bio u prostoriji gde pet osoba duva,a ti jedeš roštilj?

  4. ne..:)

    da li si se nekad toliko napio da nisi (bukvalno) mogao da stojish na nogama..? :)

  5. barem tri puta mesecno :)

    Da li si ikad konzumirao viski,rakiju,pivo i odvratno crno vino u roku od 3 sata bez da bacis peglu?

  6. Skoro sam konzumirao rakiju,crno vino i pivo (bez viskija) u roku od 20 minuta i nisam bacio peglu...

    Da li si ikad uleteo u šutku na svirci ili koncertu?

  7. To je zeludac za primer :)

    Uleteo jedno stotinak puta,al prestao sa 19 godina kad me Djole Skins oduvao,uostalom kao i celu moju ekipu,i to samo ramenima,bez sutiranja :)))

    Da li si ikad komunicirao dubokoumno sa devojkom koja slusa sve vrste muzike sem Metalike :))))))?

  8. "Da li si ikad komunicirao dubokoumno sa devojkom koja slusa sve vrste muzike sem Metalike :))))))?"

    U pu, daleko bilo! Oces da se samoubijes? :)

  9. Aj ti prvi.

    Da li si ikad video Vuka Bojovića uživo?

  10. Video sam ga u reprizi

    Da li si ti ikada bojio Vuka uzivo?

  11. Ne.

    Da li si ikad ušao u autobus sa biciklom?

  12. Не.

    Да ли си ти икад возио аутобус ?

  13. Jesam,pre par dana na pijaci u južnom Bagdadu.Nažalost kolega Ramiz nije aktivirao eksploziv,pa sam zakucao bus u zid i pobio sve putnike.

    Da li si ikad bio pogođem iz praćke?

  14. Ne, al zamalo.

    Da li si ikad digao/la motor/skuter na zadnji točak?

  15. Ne vozim ti ja to sr*nje.

    Da li su te kao malog ispustili na glavu? :))))))

  16. Puno puta :)

    Da li si ikad pao sa bicikla?

  17. O, da... Dosta puta. Ja sam uzasno trapavo stvorenje. xD

    Da vidim da li ce neko smeti da odgovori na ovo... Da li si ikad nesto ukrao?

  18. Mislim da nisam,ako jesam neću to da vratim!

    Da li si se nekad sapleo o pertlu?

  19. Hm, mozda jedanput.

    Da li si se ikad zbog neceg pokajao i zbog cega?

  20. jedina stvar oko koje se kajem je otimanje dechka najboljoj drugarici..x) to je bila greshka..:P

    da li si ikada povratio po zidu..? xD

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.